Церковники Рівненщини підпишуть Меморандум

На Рівненщинні продовжує розгоратися міжконфесійний конфлікт. Щоб запобігти подальшим протистоянням, в четвер був проведений круглий стіл на якому були присутні владики Української православної церкви московського патріархату та Української православної церкви київського патріархату. Під час цієї зустрічі було підписано проект Меморандуму, який дасть можливість знайти міжконфесійне порозуміння на Рівненщині.

Меморандум підпишуть представники Української православної церкви київського патріархату, Української православної церкви московського патріархату, греко-католицької церкви та української автокефальної церкви. Таке вирішення конфлікту запропонував голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок:

- Найкомпромосніше вирішення цього конфлікту, на мою думку, це створення Єдиної Української Помісної Церкви. Ми пропонуємо підписати Меморандум, у якому зазначатимуться такі принципи: підтримка суверенітету держави, визнання Росії агресором по відношенню до України, засудження захоплення культових споруд. - заявив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

У четвер відбудеться урочисте підписання Меморандуму.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.