На Дубенщині зібрали теплі речі для військових

Війна, продовжуючись, потребує багато ресурсів, чи не найголовнішим з яких є спорядження для солдатів. Координаційний центр підтримки вояків АТО з Дубенщини продовжує свою роботу, працюючи за принципом - все що приносять небайдужі люди передаємо солдатам безпосередньо чи через їхніх родичів. 

Солдати вдячні за речі, які допомагають їм в цій жорстокій та несправедливій війні. Відтак, ресурси поповнились такими речами, як: ковдри, спальники, карімати, тактичні окуляри, фляги, наколінники та налокітники, розгрузки, рюкзаки, рукавички, балаклави та ін. Не стали осторонь студенти Семидубського аграрного ліцею та передали 48 пар теплих шкарпеток, які зігріють наших солдатів. Серця захисників зігріватимуть патріотичні малюнки, намальовані учнями різних шкіл Дубенщини.

Один в полі не воїн. Сьогодні не достатньо лише вболівати перед телевізором чи комп’ютером за наших вояків, війна вимагає реальних справ, тому відповідальність лежить на кожному з нас.

Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради

Ключові слова: 

Коментарі

Нещодавно нач.тылу Укр.армии заявив що у "зольдат" в зони АТО все е щоб подолати "сепаратистив". Виходить тепли речи вже покрали? Знову - нехай тато и мама поможуть ? А що ж скаже люстрация ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.