Скрябін скасував концерт у Рівному через непорядність організаторів. ВІДЕО

Як повідомили у Рівненському міському палаці культури, концерт гурту "Скрябін", який мав відбутися 12 листопада, був відмінений не через їх вину, а через непорядність організатора .

- Ми вам обіцяємо, що Кузьма завітає до нас з концертом, але вже у 2015 році. А хто придбав квитки на цей концерт - їх можна повернути за адресою Гагаріна 6 у Міський палац культури, щоденно з 9 до 18 години,  - повідомили у Рівненському міському палаці культури.

Кузьма зняв відеоролик, у якому розповідає чому не зміг відвідати Рівне з концертом:

- Звертаюсь до коханих фанів з Рівного та Франківська. Прошу подивитись як виглядає моя машина - вся завалена мерчиндайзом який мав їхати в Франківськ і Рівне, але на жаль, наша група не в стані організовувати сама собі концерти, і тому ми стаємо невільниками ситуацій ідіотських які часом відбуваються ізза не компетентності організаторів, що мало місце власне і у Франківську, і має місце в Рівному, по причині того самого організатора.Ми не можемо туди приїхати, і приносимо свої вибачення, тому що стали заложниками ситуації. От так, не буду вас посвячувати у всі пікантні моменти того що відбувається, просто напросто вибачте. Дасть Бог, не останній раз. Се ля ві . - розповів Кузьма з гурту "Скрябін" .

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.