У Корецькому районі знають, як економити бюджетні кошти

Там все частіше відмовляються від блакитного палива та переходять на більш дешевшу альтернативу. Зокрема, в селі Головниця Корецького району школу та садочок уже незабаром грітиме модульна котельня.

Питаннями енергозбереження в школі займаються вже давно. Упродовж останніх п’яти років тут частково замінили дерев’яні вікна на пластикові. Сьогодні ж тут змінюють систему опалення. Відтак, в школі розпочали будівництво модульної котельні. Вона опалюватиме школу і дитячий садок загальною площею понад чотири тисячі метрів квадратних.

– Наразі, використовуючи газ, за тепло доведеться сплачувати близько двохсот тисяч гривень, це з урахуванням лише опалення школи. Як тільки вдасться запустити котельню, то обігрів і школи, і садочка буде обходитися у 50 – 60 тисяч, – розповів голова облради Михайло Кириллов.

Наразі лише заклали фундамент. Втім, в районі сподіваються, що до кінця року будівництво котельні завершать. Посприяти на шляху до енергозбереження, керівництво Корецького району просить в обласної ради.

– Попередньо домовилися, що 200 тисяч гривень виділить районний бюджет, і майже 670 тисяч гривень – обласний, наразі шукаємо механізм як це зробити. Як тільки це питання закриємо, буде суттєва економія, за рахунок якої у тій же школі можна буде замінити вікна, – сказав Михайло Кириллов.

Загалом у Корецькому районі вже 75 % шкіл, установ та організацій відмовилися від газу та перейшли на опалення дровами. А це один з найкращих показників на Рівненщині.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Ключові слова: 

Коментарі

Михайло Волинець класний голова і менеджер за що і пролюстровали його лузери невдахи які тільки через політиканство здобувають посади, люструвати потрібно тих хто через політику рветься до влади

Саме цікаво завдячуючи кому не написано взагалі ,як будто район сам по собі живе , а показники такі тому що головою адміністрації до недавнього часу був Волинець Михайло Степанович , який чомусь в немилості сволоті і порохам ......, і до чого тут Кирилов ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.