Мер Рівного: будемо трусити уряд, як грушу

Працівників бюджетних установ Рівного, зокрема вчителів, медиків, працівників виконкому не відправлятимуть у відпустку за свій рахунок на цілий місяць.

Однак, як заявив мер Рівного Володимир Хомко, мери міст України будуть вимагати від уряду гроші на зарплати бюджетників.

– Тільки хтось знаходиться в опозиції – критикує і каже, що коли прийдемо до влади, зробимо інакше. Шість років я міський голова, і шість років нам не доплачують. Я подаю до уряду розрахунки по кількості вчителів у місті. Дайте мені на ці зарплати гроші, забезпечте мені делеговані повноваження. І кожен рік не додають 20 мільйонів. Зараз дефіцит по Рівному – 9,5 мільйонів. Приблизно так само по Тернополю, Луцьку, – зауважив Володимир Хомко.

За словами міського голови, загалом уряд не додав містам три мільярди гривень.

– Я розумію, що в країні серйозна ситуація. То давайте хоч разом виступимо і скажемо, що це наша спільна проблема. Ну, чому повинні пальцем показувати на мене, у Луцьку – на Романюка, в Тернополі – на Надала, – наголосив Володимир Хомко.

Керівник Рівного зазначив, що вибирає дні, коли безкоштовно буде ходити на роботу. Те ж саме будуть робити працівники виконкому. Таким чином планують заощадити близько 600 тисяч, щоб дати ці гроші вчителям.

– Щороку нам не додавали, ми робили крик, і наприкінці кожного року нам щось додавали. Цього року – нічого. Тому готуємо звернення від мерів міст і будемо трусити уряд, як грушу. Або зробіть відповідну заяву, або віддайте нам наші гроші. Або заберіть ці делеговані повноваження, – наголосив мер Рівного.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.