Волонтери з Рівненщини зловили військових з "Горині" на мародерстві

Те, що ви побачите, переглянувши відеоматеріал сайту zdolbuniv.com, може шокувати і розчарувати. Проте краще гірка правда, ніж ілюзії. Це відео було зняте в неділю, 9 листопада, зранку на автовокзалі міста Рівного.

Передісторія така: волонтери з Кузнєцовська їздили на Схід. Повертаючись, у Краматорську взяли додому "відпускників" з окремого мотопіхотного батальйону (колишня "Горинь"). Справа звична – всі волонтери підвозять хлопців додому. Але цього разу бус зламався, і довелося перевантажувати речі в інший транспортний засіб. Тоді волонтери й побачили, що везуть у відпустку хлопці.

Доставивши бійців до Рівного, зателефонували здолбунівським і рівненським волонтерам. Приїхали Світлана Ніколіна, Вікторія Лех, Вікторія Шинкаренко, Оксана Майструк. Спілкуватися і усвідомлювати побачене було складно. Нова бензопилка, не розпаковані намети і спальники, термобілизна, маскувальна сітка… Та зрештою, все є на відео… Пояснити, куди, кому і навіщо все це добро, зібране людьми по крихті, вони везуть, хлопці не змогли.

Сумніви в тому, чи варто це розміщувати, були, і серйозні. З одного боку, частина людей може зневіритись у необхідності допомоги солдатам. З іншого боку, переважна більшість наших бійців – герої і самовіддані захисники України. А такі "кадри" лише ганьблять армію. Промовчимо – дехто подумає, що так можна. Війна все спише?..

Більшість наших здолбунівських волонтерів вирішила, що відео має бути оприлюднене. Чи зацікавиться ним військова прокуратура, побачимо. До речі, майже всі мішки, торби і сумки були підписані для Любого – одного з бійців батальйону, який зараз у госпіталі. З ним розмовляла телефоном Шинкаренко, будь-яку свою причетність до цих речей він заперечував. Як би там не було, а хтось ці речі пакував, комусь сюди віз. Тому хто конкретно винен у мародерстві, хто організатор і виконавець "схеми" – справа відповідних органів. Ми лише зафіксували те, що відбулось.

Насамкінець зазначимо, що бородатий солдат у формі має прізвище Соловей, і свого часу працював начальником корецької міліції. Так що зганьбив не лише армію, а й своїх попередніх колег.

http://zdolbuniv.com/

Коментарі

відома українська газета "Зеркало Тижня" написала викривальну статтю про мародерство відкомандерованих міліціянтів в зоні АТО:

http://gazeta.dt.ua/internal/zachistka-stanici-_.html

Прохання адмінастрації не терти, я розумію що ці факти ставлять під сумнів репутацію діяльності міліціянтів в зоні АТО, але це перевірені факти від поважного українського видання.

Ребятки Дельфин не киборг, но отличный боец и боевой офицер 11 бригады батальйона "Киевская Русь", хоть сам с Ровно, в свои то 25 лет сделал многое в Дебальцево! А на счет этого урода бородатого, так я б рострелял таких чтоб другие видели и боялись! И очень насмешило что я здесь прочитал, что в "Горыне" ментов только три, ахахах ну ну, несмешите меня! Лутше роскажите что Вы там в Краматорске то делаете дятлы!

Прочитав всі ці коментарі і хочу Вас усіх запевнити,що в батальйоні "Горинь" всього 3, якщо я не помиляюсь,"колишніх" мента а всі остальні солдати- такіж самі мобілізовані колишні солдати строкової служби як і я. Щодо прикрого випадку з цими двома то я їх не оправдовую (в сімї не без уродів)але непотрібно судити весь батальйон по вчинку двох клоунів.І саме останнє та мабуть найголовніше що я хотів би сказати це НИЗЬКИЙ ВАМ УКЛІН ВОЛОНТЕРИ ,якби не ВИ то миб вже давно позамерзали і здохли з голоду.

Оксана, Вы ошиблись в написании слова "неможливо", написали как "Важко". К сожалению наше общество это устраивает, у него действует не закон а "звичаєве право". Как в Гондурасе. Прискорбно это, но так и живут. И ничего с этим не поделать.

Де не посій,то міліція вродиться в самих гірших проявах ,позбиравши всяких пройдихвостів.
Важко буде переформатувати як міліцію ,так і суспільство,яке складається з таких от типів.

і,що-пачєм?в господарстві,нині пригодиться,а то діда шиайсер заржавів..

доведи що ти Дельфин. Зараз кожний гопнік в Здолбунові коли його менти шманають каже що він Дельфин і був в АТО.

Соррі але мій позивний Дельфин) Такщо соррі бо я і є той самий дельфин!

і ти не Дельфін щоб називати тебе Дельфіном )))

І що саме смішно що нижні коментарі що до мене підписані по різному але з одного і того ж ІР
Опубліковано Волонтер Втр, 25/11/2014 - 19:03 IP 193.28.228.54
Опубліковано Дельфін Втр, 25/11/2014 - 18:59 IP 193.28.228.54

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.