Із Одещини на Рівненщину привезли підозрілий спирт

Працівники Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області «зловили» спритників «на гарячому». Чоловіки перевантажували ємкості з рідиною з різким запахом спирту та її залишками з причепа вантажного автомобіля у мікроавтобус.

Про це повідомили з СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Правоохоронці оглянули транспортні засоби та виявили у вантажівці один бідон, заповнений рідиною з різким запахом спирту та 60 пластикових ємкостей об’ємом по 200 літрів, 17 пластикових бідонів об’ємом в тисячу літрів, у яких були залишки аналогічної рідини. У мікроавтобусі міліціонери виявили пластикову ємкість об’ємом 200 літрів, наповнену рідиною з різким запахом спирту.

Водій вантажівки пояснив, що йому не було відомо, що знаходиться в пластикових ємкостях знаходиться прозора рідина з різким запахом спирту. В місці відправлення, у Одеській області, йому надали товарно–транспортну накладну про відпуск комплексних добавок до бетонів та цементів. А водій мікроавтобуса пояснив, що в у його автомобілі знаходиться пластикова ємкість з рідиною, яку він придбав для розпалювання котла.

— Відомості про даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України, — зазначив начальник УДСБЕЗ при УМВС України в Рівненській області, полковник міліції Віталій Дума. — Автомобілі доставлено в Березнівський РВ УМВС України в Рівненській області. В рамках вказаного кримінального провадження відібрано експериментальні зразки рідини з усіх вилучених ємкостей, які направлено до НДЕКЦ при УМВС України в Рівненській області для проведення фізико – хімічної експертизи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.