Пенітенціарії та засуджені Рівненщини передали одяг для бійців АТО

Не залишились осторонь допомоги бійцям, в зоні АТО, в забезпеченні теплим одягом, персонал та засуджені управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області. Вони взяли участь у проведенні благодійної акції по виготовленню, придбанню та передачі для потреб захисників теплого одягу.

Силами засуджених Полицької виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№76), на підприємстві даної установи, було пошито зимові бушлати, які за власні кошти придбали персонал підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області та засуджені Городоцького виправного центру (№ 131).

- Розуміють, що чужої біди не буває, а особливо в цей важкий для нашої країни час і засуджені Рівненщини, та намагаються допомогти бійцям, які відстоюють цілісність та незалежність української землі, - розповідає начальник Городоцького ВЦ Юрій Томашук.

Сьогодні, 11 листопада, 48 одиниць одягу для потреб бійців батальйону «Горинь», передано відповідальним за супровід благодійних вантажів в зону АТО.

- Усім серцем ми вболіваємо за наших хлопців, які захищають Україну на полі бою, - коментує завідувач сектору КВІ управління Юрій Омельчук, - нехай частка нашого тепла та турботи зігріє солдатські душі на передовій.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.