Гроші з бюджету РІвного дадуть тим, на кого вкаже міліція

Гроші із бюджету Рівного отримають ті громадські формування з охорони громадського порядку, які отримають схвальні відгуки від головного міліціонера міста Руслана Мельника.

- На кого покаже пальцем начальник міліції - тим дамо гроші, - зауважив під час засідання виконкому мер Рівного Володимир Хомко.

Зокрема, начальник Рівненського міського відділу УМВС України Руслан Мельник схвально відгукнувся про роботу громадського формування з охорони громадського порядку "Добровільний загін сприяння міліції "Захисник".

- Із цими людьми міліціонери не лише патрулюють місто. На цьогорічних виборах президента та до парламенту ми також спільно охороняли виборчі дільниці. Співпраця із ними особливо важливою стала під час революційних подій та у цей складний час, - зауважив головний міліціонер Рівного.

Як повідомив командир ДЗСМ "Захисник" Ігор Хомич, на даний час налічується 69 діючих членів цього громадського формування.

- Всього за 10 місяців 2014 року членами громадського формування було здійснено 265 виходів по охороні громадського порядку спільно із міліціонерами, - зауважив Ігор Хомич.

Від початку цього року з бюджету міста на винагороди та зарплату членів формування витратили 82 609 гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.