У селі на Сарненщині відкрили аптеку

Донедавна жителі села Кричильськ, аби придбати лікарські засоби, змушені були їхати до райцентру. Після відкриття аптеки в смт Степань вони неодноразово зверталися з проханням відкрити такий заклад і на території їхньої сільради.

Тож на прохання громади проблему було вирішено. Минулого тижня в населеному пункті відкрили аптеку № 4 ТОВ «Аптека № 11» за адресою вул. Гагаріна, 30. Сучасний аптечний заклад містить широкий асортимент ліків, предметів догляду за хворими, засоби гігієни та ін. Тут можна замовити або придбати медикаменти за такими цінами, як і в Сарнах.

Традиційно перерізавши синю стрічку та освятивши новобудову, учасники відкриття оглянули приміщення, ознайомилися з асортиментом, а перші клієнти мали змогу придбати ліки за помірними цінами.

Віднині нова аптека функціонує до послуг місцевих жителів та мешканців найближчих населених пунктів. Уточнити наявність ліків чи проконсультуватись з приводу придбаного препарату можна за номером телефону: 4-43-33.

Аптека працює з 8.00 до 18.00, в неділю – з 9.00 до 16.00; без вихідних та обіду.  Про це повідомляє прес-служба Сарненської РДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.