Голова Рівненської облдержадміністрації: замість Рибачка буде Муляренко?

Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок написав заяву на звільнення, а на співбесіду до Кабміну вже поїхав новий претендент на головний кабінет в області. Щоправда, це інформація з другорядних джерел. Офіційні ж особи поки зберігають задумливу мовчанку. Та диму без вогню не буває.

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок написав заяву на звільнення. Така інформація з'явилася у зв'язку із заявою ВО "Свобода" про складення повноважень членів уряду та голів державних адміністрацій. В ній говориться наступне:

"ВО "Свобода" заявляє про складення повноважень націоналістами-членами Кабінету Міністрів України, головами обласних і районних державних адміністрацій у зв'язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції.

Після перемоги Революції гідності ми як учасники коаліції проти режиму Януковича взяли на себе спільну відповідальність за долю країни, увійшовши до складу уряду та до виконавчих органів влади. Вважаємо, що це був рішучий державницький крок, оскільки Україна опинилася на межі існування. Ми виконали своє завдання та в умовах війни втримали під контролем ситуацію в країні.

Вважаємо, що після завершення позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціально-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції. Застерігаємо їх від зради ідей Революції гідності задля задоволення власних, а не державних інтересів. Вимагаємо практичної реалізації "Програми захисту українців", яка стала основою вимог Революції гідності", – йдеться у заяві ВО "Свобода".

Щоправда, у прес-службі голови Рівненської облдержадміністрації поки не підтвердили цю інформацію. Однак і не спростували, пообіцявши повідомити, якщо з'явиться підтвердження факту написання заяви на звільнення.

Натомість, як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, на співбесіду до Кабінету міністрів та Адміністрації президента поїхав Олексій Муляренко. Нібито саме цей "ударівець" є основним претендентом на посаду голови Рівненської облдержадміністрації. Сам пан Олексій підтвердив той факт, що є одним з кандидатів на посаду керівника області.

– Так, дійсно, я мав спілкування на тему можливого призначення на посаду голови Рівненської облдержадміністрації. Однак остаточне рішення залежить не від мене, і я не можу сказати, коли буде указ про призначення і чи саме мене призначать. – сказав Олексій Муляренко. – Наскільки мені відомо, розглядаються й інші кандидатури. Час все розставить на свої місця.

Нагадаємо, що Олексій Муляренко є членом Рівненського міськвиконкому за квотою партії УДАР. На останніх виборах до Верховної Ради він був кандидатом у народні депутати від Блоку Петра Порошенка по 153-му виборчому округу. Однак поступився кандидату від Народного фронту Юрію Вознюку.

Наразі, як стало відомо з власних джерел, Олексій Муляренко є одним з двох основних кандидатів на посаду голови Рівненської ОДА. Щоправда, хто другий претендент, поки що не вдалось дізнатись журналістам сайту "ВСЕ". 

Ключові слова: 

Коментарі

Читати бридко! Коли хтось, нажаль ніколи не дізнаємось ім"я цього "героя", поливає брудом і оббрехує людину яка самостійно досягла багато чого в житті і в сьогоднішні важкі часи займається не просто бізнесом - а Виробництвом!!! і оббрехувати не тільки позитивну людину, а ще і підприємство на якому щодня працює багато десятків людей- це низько! Ну боїтесь ви Муляренка то сидіть собі техенько, тремтіть і не трендіть- хоча шо вас виховувати ці ваші ганебні коменти крім вас самих мало хто читає- життя виховає! Краще навчіться щось корисне для суспільства робити !!!

Вася к_с - ти?

яке підприемство, шо ти там маеш кому показувати - обладнання ше 80років половина якого не робить чи чергу за авансом в розмірі 300 грн . тоді приіжжай в пятницю,А ЗАРПЛАТИ ТАМ НЕ ОФІЦІЙНІ, ПОЛОВИНА ЛЮДЕЙ НЕ ВЛАШТОВАНІ ОФІЦІЙНО

Про що ви говорите , яке підприємство , які зарплати ?!!! Область це не одне підприємство що виготовляє двері , це не колектив з 12 осіб ...
Потрібно як на мене людина з села з смт , з містечка , що бачила всі реалії , а не баригу з Рівного, який лопати не тримав .... Потрібно якийсь стаж більш серйозніший!!!

Станіславський сказав би:"Не вірю".Непереконливл якось:))

Підприємство Муляренка є взірцем для багатьох в Україні. Поїдьте на підприємство та переконайтеся самі. І той хто пише тут різну дурню, є або провокатором, або недолугою людиною. Олексій - ефективний менеджер, та людина з високими моральними якостями. Наша область від такого призначення однозначно тільки виграє, це 100%. Слава Україні!

Ще раз кажу. Напишіть прізвище і тоді відповідатимете за клоуна. А так набрехати кожен може. Я спеціально для тебе дурня зроблю екскурсію на підприємство, що ти переконався що там все на достойному рівні.

Вікторе ви клоун! Бо як би хоча б один раз побували на підприємстві у Муляренка то зрозуміли б який "брєд" написали.
А щодо публікації то думаю Олексій Кривошеєв трохи поспішив. Ось наступна його стаття все ж таки точніше описує ситуацію з призначенням голови ОДА. Тож давайте дочекаємося рішення Президента а вже тоді будемо коментувати. Адже правильно в себе на сторінці написав Юрій Вознюк призначення голови ОДА це прерогатива Президента. Тож за ним і рішення...

Пане Дмитрію, про що Ви говорите? яке випрашування авансів та зарплат? Я працювала у Олексія Віталійовича і ні одного разу такої ситуації не було. Більше того, він неабияк поважає своїх працівників, ставиться з розумінням. Таких шефів як він, ще треба пошукаю, і я впевнена, що у Рівному їх дуже мало. Олексій Віталійович справді чесна та порядна людина, а тому говорити те, що чули не знати від кого, як і коли - просто несправедливо і не правильно!!!

Дмитрий, для початку як справжній мужчина, назвали б своє прізвище. а то якось виходить, нагадив, набрехав, і відповідати нікому за свої слова. Як співробітник підприємства "Сталь-М" повністю спростовую Ваші слова. Заробітна плата виплачується вчасно, до речі рівень її як для Рівного досить непоганий. Аванс також видається вчасно. я не знаю, що Вас підштовхує до відвертого хамства та бруду, але Ви точно боягуз та негідник, який ховається за видуманими ніками.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.