Бюджетна комісія Рівнеоблради відмовилась від асфальту через низьку температуру

Асфальтове покриття класти недоцільно через невідповідний температурний режим, а наявні кошти витратити на облаштування білощебеневих доріг області. Таку пропозицію підтримали депутати – члени постійної комісії обласної ради з питань архітектури, будівництва, благоустрою та залучення інвестицій, засідання якої відбулось під головуванням Богдана Файфури.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Члени постійної комісії обговорили ситуацію зі станом освоєння коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рівненщини та запропонували  профільному департаменту з питань архітектури та будівництва облдержадміністрації підготувати пропозиції в частині заміни об’єктів, в яких планувалося асфальтове покриття на об’єкти, в яких передбачається білощебеневе покриття.

Обласні обранці розглянули звернення місцевих рад та райдержадміністрацій щодо фінансування низки об’єктів будівництва.

Зокрема, розглянули депутати звернення Тараканівської сільської ради Дубенського району щодо фінансування у сумі 993775 грн капітального ремонту Будинку культури та спортзалу в с.Тараканів. Сільрада зацікавлена у завершенні ремонту цих об‘єктів та гарантує співфінансування у розмірі 400 тис.грн. При умові завершення капітального ремонту планується районну ДЮСШ перевести в приміщення будинку культури с.Тараканів. Тож члени постійної комісії підтримали звернення сільради та рекомендують облдержадміністрації передбачити в проекті обласного кошторису на 2015 рік  у бюджеті розвитку видатки на капітальний ремонт Будинку культури та спортзалу.

Також депутати підтримали клопотання Радивилівської міської, районної та Великожитинської сільської рад щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту доріг за рахунок невикористаних коштів спецфонду обласного бюджету.

Ключові слова: 

Коментарі

А при чому тут бюджетна комісія облради? В статті написано про будівельну комісію...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.