У Острозькій академії видали унікальний Кобзар

У Рівному презентували «Волинський Кобзар» місцевого автора Петра Кралюка.

«Волинський Кобзар» надруковано у видавництві Національного університету «Острозька академія»  накладом  500 примірників. На його видання виділено більше 90 тисяч гривень з обласного бюджету. 

У 1846 році Тарас Шевченко перебував на території Волинської губернії у складі Київської археографічної комісії. В результаті з’явилися такі твори, як «Слепая», «Сліпий», «Петрусь», «Невольник», «Великий льох», «Ой чого ти почорніло…», «Варнак». У них описані Берестечко, Почаєв та Пересопницьке Євангеліє.

-  Волинський Кобзар – унікальне видання, подібних в Україні ще не було. Видано безліч Кобзарів, проте у жодному з них немає регіональної прив’язки. У нашому Кобзарі зібрано твори великого поета на тему Волині, - розповів укладач книги Петро Кралюк.

Разом з тим, Петро Кралюк підкреслив, що під час бойових дій на Сході України нам потрібні не тільки бронежилети, а й книги. Адже вони є потужним захистом в інформаційній війні.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, книга не надходитиме в продаж, а буде розповсюджуватися по мережі бібліотечних закладів області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.