На Рівненщині подружжя розкрадало залізницю

Заробити грошей багато і швидко - така перспектива приваблювала народ в усі часи. Здача металу стала своєрідним «бізнесом» для певної категорії громадян. Так по ст. Сарни працівники транспортної міліції спіймали на гарячому подружжя під час крадіжки елементів з колії.

Під час несення служби на обвідній колії ст. Сарни було виявлено двох невідомих громадян, які викрадали елементи верхньої будови колії, щоб здати їх на металобрухт.

Працівниками транспортної міліції ЛВ на ст. Сарни встановлено, що даними громадянами виявились 47-річна та 39-річний мешканці Рівненської області. Згодом з’ясувалось, що вони перебувають у родинних стосунках.

Дані громадяни викрали елементи верхньої будови колії, а саме: 7 підкладок КБ-65; 14 клемних болтів в зборі, 14 закладних болтів в зборі. Відносно подружжя проводиться перевірка за ст. 185 КК України «Крадіжка».

Протиправні дії з розкрадання металів загрожують, насамперед, особистій та громадській безпеці, порушують нормальний режим роботи дільниці, що виконує основні функції життєзабезпечення: електропостачання, пасажирських і вантажоперевезень, реалізацію послуг в сферітелекомунікацій.

Про це повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.