РФ заборонила ввезення сироподібних продуктів з України

Росія заборонила ввезення сироподібних продуктів виробництва України через "порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів і законодавства у галузі санітарно-епідеміологічного благополуччя населення".

Про це йдеться у повідомленні Росспоживнагляду, пише Економічна правда.

"При здійсненні держнагляду під час дослідження сироподібних продуктів (продукт бутербродний, напівфабрикат продукту бутербродного, продукт на маргариновій основі твердий) виробництва України, що надходять на територію РФ під кодами ТН ЗЕД 1516 і 1517, виявлено численні порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів і законодавства у галузі санітарно-епідеміологічного благополуччя населення", - йдеться в повідомленні.

Так, при дослідженні продукту бутербродного "Купецький" виявлено наявність жирів тваринного походження, при декларуванні виробником 100% заміни в продукті молочного жиру на рослинний.

Окрім цього, нібито продукт на маргариновій основі твердий "Столовий" не відповідав нормативним вимогам за вмістом трансизомерів ненасичених жирних кислот.

У російському відомстві стверджують, що маркування напівфабрикату продукту бутербродного "Монастирський двір" не відповідало вимогам технічного регламенту Митного союзу ТР МС 022/2011. "Технічний регламент Митного союзу. Харчова продукція в частині її маркування", продукт містив харчову добавку, не дозволену для використання даного виду продукту.

"Враховуючи викладене, "Росспоживнагляд" призупинив з 13.11.2014 ввезення на територію Російської Федерації сироподібних продуктів виробництва України (коди ТН ЗЕД 1516 і 1517). Відповідну інформацію направлено до Федеральної митної служби і управління Росспоживнагляду по суб'єктах Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.