Очільник Рівненщини вважає, що виконав своє завдання

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок, який написав заяву на звільнення вважає, що справився із першочерговими потребами області за час свого головування.

Про це очільник Рівненщини заявив під час брифінгу.

- Забезпечили дотримання соціальних гарантій, виконання бюджету, своєчасну виплату пенсій та зарплат, - підсумував результати своєї роботи на посаді голови Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Очільник Рівненщини зауважив, що отримує багато дзвінків зі словами підтримки та вдячності за роботу його команди.

Нагадаємо, що піти у відставку Сергія Рибачка змусило рішення ВО "Свобода". Ця політична сила 12 листопала оприлюднила заяву про складення повноважень членів уряду та голів державних адміністрацій.

"ВО "Свобода" заявляє про складення повноважень націоналістами-членами Кабінету Міністрів України, головами обласних і районних державних адміністрацій у зв'язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції.

Після перемоги Революції гідності ми як учасники коаліції проти режиму Януковича взяли на себе спільну відповідальність за долю країни, увійшовши до складу уряду та до виконавчих органів влади. Вважаємо, що це був рішучий державницький крок, оскільки Україна опинилася на межі існування. Ми виконали своє завдання та в умовах війни втримали під контролем ситуацію в країні.

Вважаємо, що після завершення позачергових парламентських виборів уся відповідальність за політичну та соціально-економічну ситуацію в державі лягає на учасників майбутньої парламентської коаліції. Застерігаємо їх від зради ідей Революції гідності задля задоволення власних, а не державних інтересів. Вимагаємо практичної реалізації "Програми захисту українців", яка стала основою вимог Революції гідності", – йдеться у заяві ВО "Свобода".

Заяви про звільнення на Рівненщині також написали сім "свободівців", які очолювали райони області:

Володимирецька РДА - Володимир Савонік, Гощанська РДА - Ярослав Калька, Здолбунівська РДА - Олександр Бухало, Костопільська РДА - Юрій Кузнюк, Острозька РДА - Юрій Олексійчук, Радивилівська РДА - Володимир Кондик, Рівненська РДА - Олексій Бучинський.

Та доки президент України не підпише відповідні розпорядження про їхні звільнення - виконуватимуть свої обов'язки. 

Наразі основним претендентом на посаду голови Рівненської облдержадміністрації називають  Олексія Муляренка. Сам пан Олексій підтвердив той факт, що є одним з кандидатів на посаду керівника області.

Ключові слова: 

Коментарі

Нет, уважаемые, лучше Муляренко? Рыбачок столько вреда не принесёт, уж поверьте. Этот хоть думать способен. А Муляренко? ...

Яке там резюме, невнятна шипилява мова, і син дибіл алканавт малолітній.

А де можна побачити резюме пана Муляренка (з портфоліо досягнень)? Я розумію, що від нас, виборців, вроді вже як нічого не залежить, і що пану Муляренку потрібен якийсь приз, бо вибори трішки програні, але вроді "Жити по-нововому" - це прозоро вибирати на відповідальні посади найкращих професіоналів...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.