У Костопільській лікарні модернізували котельню

Торфом та дровами відтепер топитимуть в Костопільській центральній районній лікарні. Нещодавно тут модернізували котельню, зокрема, два газові котли переобладнали на твердопаливні.

За словами головного лікаря ЦРЛ Романа Товарницького, встановлення твердопаливних котлів у закладі дасть можливість наступного року зекономити районному бюджету більше одного мільйона гривень.

- Серед основних завдань, які стоять перед нами  сьогодні – встановлення навісів для зберігання дров, - зазначив головний лікар. – В майбутньому запланували монтаж системи доочищення води та придбання дизельного генератора.

У свою чергу голова райдержадміністрації Юрій Кузнюк зазначив, що звернеться до депутатів райради щодо виділення коштів на дообладнання котельні. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Довідково:

Костопільська ЦРЛ – одна із найбільших споживачів природного газу серед бюджетних установ району. На переобладнання котлів із обласного бюджету виділено субвенцію у сумі 250 тисяч гривень. Ще 60 тисяч – власні кошти закладу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.