Рівненська "Дружба" - одна з кращих в країні

"Народний художній колектив» ансамбль народного танцю "Дружба" рівненського Палацу дітей та молоді повернувся зі столиці, де брав участь у найпрестижнішому конкурсі народної хореографії в Україні імені Павла Вірського.

Фінал конкурсу пройшов з 7 по 9 листопада 2014 року в Києві на сцені консерваторії імені Чайковського. А рівненська "Дружба" була обрана ще до участі в гала-концерті, який відбувся 9 листопада в оперному театрі. Саме там рівняни і дізналися, що посіли третє місце у номінації "художні колективи дітей віком до 16 років". Друге місце дісталося дніпропетровському "Щасливому дитинству", а перемогу вибороли танцюриста з харківського "Джерельця".

Загалом і пів-фіналі конкурсу брали участь понад три тисячі учасників ста колективів зі всієї України. Туди пройшли переможці міських, обласних та регіональних турів. Адже лауреатство у цьому престижному конкурсі визначає  творчий рівень колективу.

У складі "Народного художнього колективу" ансамблю народного танцю "Дружба" рівненського Палацу дітей та молоді у фіналі брали участь 37 дітей середнього і старшого складу. Старший склад показав "Переліські прохідки" - постановник заслужений артист України Олексій Левашов, "Польку-розлітайку" - постановка Наталія Віюк. Середній склад продемонстрували композиції "Погулянки" та "Вибрики" - постановник Наталія Дзюбенко.

Як повідомила художній керівник "Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю "Дружба" рівненського Палацу дітей та молоді України Наталія Дзюбенко, журі особливо відмітило сюжетність хореографічних композицій, колоритність костюмів. Оцінили що діти мають належну професійну підготовку та акторську майстерність. Саме ж журі складалося із 16 членів, серед яких провідні режисери, музиканти, корифеї хореографії зі всієї України, на чолі з героєм України Мирославом Вантухом.

Після концертів діти запалили свічки та поклали квіти до меморіалу Небесної сотні у Києві. А по дорозі додому відвідали ще й комплекс "Межигір’я".

Як стверджує керівник ансамблю, тепер "Дружба" посилено готуватиметься до відзначення 75-річчя рівненського Палацу дітей та молоді, що відбудеться вже на початку нового 2015 року.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.