Рівнянин сплатить штраф за організацію грального бізнесу

Прокуратурою Рівненської області забезпечено участь у судовому розгляді кримінального провадження, в якому ухвалено вирок підприємцю та його засуджено згідно із законом за вчинення кримінального правопо

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, порушення, що передбачене ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом).

Досудовим і судовим слідством доведено, що цей підприємець, з метою отримання незаконного прибутку на постійній основі, у порушення вимог закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» організував та здійснював у м.Рівне діяльність 5 залів із надання послуг грального бізнесу.

Протиправну діяльність було викрито та припинено правоохоронцями у вересні 2014 року.

- За принципової позиції прокуратури Рівненським міським судом 30.10.2014 винесено обвинувальний вирок підприємцю та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 170 тис. грн. Також судом конфісковано все гральне обладнання – 111 одиниць комп’ютерної техніки та обернено в дохід держави грошові кошти в сумі близько 20 тис грн., 100 дол США та 200 Євро, отримані внаслідок незаконної господарської діяльності, - зазначив державний обвинувач з прокуратури області Володимир Пилипів.

Вирок суду в законну силу ще не вступив. Учасники судового процесу мають право на його оскарження в передбачений законом термін.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.