Рівненська "художка" представила картини золотого фонду. ФОТО

Сьогодні Рівненська державна художня школа святкує своє 55-річчя. За роки існування Рівненська "художка" дала путівку в мистецьке життя близько трьом тисячам випускників. Делегація школи вже 5 років є учасником Міжнародного фестивалю в місті Забже (Польща).

 

 

 

У виставковій залі Рівненського міського будинку культури відкрили виставку живописних картин, у честь ювілею.

- На виставці представлений "Золотий фонд" школи. Представлена різноманітна подача робіт, які зберігаються вже багато років. Ці роботи виконані у 90-92 роках, вони є унікальними, тому що вони дещо перевернули канони академічного навчання. Я пам'ятаю як до мене в клас прийшли маленькі діти, які прагнули малювати і тоді нам склали дуже складну програму навчання. Але коли я подивився з якою вони старанністю працюють та як уважно мене слухають, тоді я зрозумів, що у нас все вийде, - розповів вчитель Анатолій Іванович.

На виставці також були присутні і авторки цих картин.

- З художньою школою у мене тільки приємні спогади. Вона дала нам дуже хороші базові знання. Ми потрапили у той період, коли перед нами поставили високі вимоги. Навіть коли ми вчились в інституті, то ходили до нашого вчителя на уроки. Зараз в мене є донечка, яка також навчається у нашій "художці", - розповіла Тетяна.

Директор Рівненської художньої школи Артур Мартиненко розповів, що на творчість дітей сьогоднішнього покоління впливають сучасні технології:

- Фонд школи - найкращі роботи за рік, у художників є певні критерії і ми їх відбираємо для себе, щоб потім використовувати як методичний фонд для навчального процесу та робимо з них експозиції виставок. В нас гарні умови для зберігання і ці картини сьогодні дуже в хорошому стані, незважаючи на те що їм більше 20 років. Представлені роботи гуашшю і олійними фарбами. Діти завжди талановиті, але зараз вони мають інше бачення завдяки розвитку технічних засобів та інтернету, - розповів Артур Мартиненко.

Отож всі присутні гості в залі побажали талановитим діткам, вихованцям рівненської художньої школи натхнення та підкорення нових вершин.

Виставка триватиме з 13 по 28 листопада з 12:00 до 17:00 год.

А в суботу, 15 листопада о 15:30 в Рівненському академічному обласному театрі ляльок відбудеться святкова програма, яка включатиме: перегляд виставки робіт учнів, викладачів школи і урочистості та святковий концерт.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.