У Рівному утеплили багатоповерхівку

Як відомо, у Рівному наразі досить популярним стало зовнішнє утеплення будинків пінопластом. Одним із таких будинків є багатоповерхівка на вулиці Степана Бандери, 60-А .

- У Рівному є будинки, в яких не живуть ні мої друзі, ні знайомі. Але вони  приносять мені душевну радість. І як міському голові, і як простому мешканцю.

Серед таких будинків - ОСББ "Дружба". Це старий цегляний будинок. Завдяки енергійній роботі голови ОСББ пана Фатича, та за підтримці мешканців цього об’єднання зроблено стільки, що мешканці інших будинків цьому можуть тільки позаздрити.

Зокрема, було замінено вікна, встановлено автономне опалення, відремонтовано дах, під’їзди та ліфти, а зараз відбувається утеплення стін і на все це міська влада надавала фінансування в розмірі до 80% від вартості.

- При цьому немає проблем ні зі збором коштів, ні з виконанням робіт, ні з їхньою якістю. Безумовно, таким ОСББ будемо і надалі допомагати. Вкотре повторюю - той хто хоче жити краще, з нашою допомогою точно має всі шанси жити краще, і вкрай важко допомогти тому у кого такого бажання немає, - поділився свої ми враженнями міський голова Володимир Хомко.

Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.