Порошенку пропонують призначити головою Рівненської ОДА волонтера

Рівняни хочуть ефективного оновлення влади та вимагають залучити до виконавчої влади волонтерів. Зокрема, у соціальній мережі фейсбук Facebook волонтер Юрій Дюг, пропонує народним депутатам ініціювати перед Президентом України питання про призначення керівника групи волонтерів Вікторії Шинкаренко головою Рівненської обласної державної адміністрації. 

 

-  До речі, поки в Києві триває коаліціяда, в Рівному намічається губернаторіада... Тут свої версії і номінантів презендують навіть нардепи..., - пише Юрій Дюг. - Правильно це чи ні, не знаю. Але я теж обнаглію і запропоную людину з якою я пліч-о-пліч роблю спільну справу вже півроку. Вона має запал, бажання, і навички змінювати область. Принаймні більше ніж усі теперішні претенденти. Добре, що Vika Shynkarenko зараз поїхала на Схід і не зможе мене придушити за цю пропозицію. Принамні одразу. Вона не хоче йти ні в політику, ні в депутати. Категорично. Але виконавча влада це її стихія, хоч і туди категорично не хоче.  Але є слово - "треба". Громада має попросили так, щоб Віка не змогла відмовти. Губернатора жінки в нас ще не було.  Шановні нардепи, Сергій ЄвтушокОсуховський ОлегЮрій Вознюк,Ostap YednakKyshkar PavloAlyona BabakOksana SyroyidВадим Сидорчук, а слабо донести до Порошенка пропозицію. Такі волонтери як Віка, не підведуть. 

Тим часом громадськість вже ініціювала відкритий збір підписів в соціальних мережах на підтримку Вікторії Шинкаренко. Підписати можна тут:

Президенту України Петру Порошенку: призначити волонтера Вікторію Шинкаренко головою Рівненської ОДА

Волонтери пишуть: 

"Координатор групи волонтерів "Допомога армії - Рівне" має не тільки великі організаторські здібності та вміння працювати на результат, а чималу підтримку мешканців області. Разом з ними вона зібрала для потреб рівненських вояків більше 1,5 мільйона гривень. Волонтери зібрали і передали солдатам 500 тонн продуктів, десяток автівок, тепловізори та багато іншого.  Ця команда людей справді ефективно зможе розвивати та захищати область."

Ключові слова: 

Коментарі

Громада області за Гришу з генделика!!!

Громада мiста за Степана Молчана !

Громада міста за Зураба Кантарію!!!

"навіть нардепи..." Сильно сказано.

Які волонтери ? Кожний має займатися своєю справою! Якщо у людини добре виходить з волонтерством то нехай тим і займається. Головою має бути особа, яка дійсно буде працювати на благо області. Не хочу сказати, що волонтери того робить не будуть, думаю будуть, але втратять занадто багато часу, доки будуть вчитися новій справі.

того Зураба,який віддав з кінцями людських 2000 євро хорватському аферисту??

Дюг набивається щоб його кандидатуру запропонували?!

Дюг, я бачу тобі полрбажться жити в бардаку, запропонуй ще зураба...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.