У центрі Рівного працівники ДАІ та герой мультфільму роздавали подарунки

На Рівненщині триває Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, у рамках якого вартові доріг Рівненської області провели профілактичну акцію під назвою «Світлоповертаючий елемент -  запорука життя!»

13 листопада на центральній площі міста Рівне працівники ДАІ спільно з героєм мультсеріалу Лунтиком розповідали учасникам дорожнього руху, зокрема пішоходами, про важливість використання світлоповертаючих елементів. Всі бажаючі мали можливість отримати у подарунок світлоповертаючі смайлики, лінійки, брелки та наліпки.

Роздаючи вказані елементи, працівники ДАІ паралельно закликали учасників руху бути законослухняними на дорозі, а також не наражати себе та інших на небезпеку.

- Відомо, що при застосуванні світлоповертаючих елементів, ризик наїзду на пішохода знижується у 6-8 разів. Для того, щоб водії вчасно помітити на дорозі пішоходів у темний час доби та за несприятливих погодних умов наша порада  виділяти себе світлоповертаючими елементами для створення умов безпечного руху, - зауважив заступник начальника УДАІ УМВС Віктор Мороз. - Особливо важливо, щоб батьки, або рідні подбали про безпеку своїх дітей, адже використання таких елементів допоможе їм уникнути можливого потрапляння у дорожньо-транспортну пригоду, - наголосив підполковник міліції.   

Проведення такої акції жителі обласного центру сприйняти досить позитивно. Дорослі дякували правоохоронцям за щиру турботу, а дітлахи були у захваті від казкового героя, який з’явився перед ними так раптово і дарував їм корисні елементи та гарний настрій.

Організатори акції були приємно здивовані коли одна з мам розповіла, що задля зустрічі з улюбленим героєм її дитини, їй довелося дещо змінити свій маршрут.

Проведення таких профілактичних акцій працівники ДАІ Рівненщини планують провести в усіх районах Рівненської області задля безпеки пішоходів та збереження життя.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.