Голова Рівненської ОДА закликає губернаторів об'єднати церкви

Вчора у Рівному сталась історична подія - вперше за всю історію незалежної України представники різних конфесій сіли за один стіл та підписали Меморандум єдності про Єдину Помісну Церкву.

- Нами була проведена досить серйозна робота. Рівненщина завжди відігравала значну роль у релігійному житті України. Саме тут була написана Пересопницьке Євангелія та Острозька Біблія. Те, що зробили ми, варто зробити в усіх областях України. Ми підготували листи до всіх голів облдержадміністрацій із закликом підписати такий Меморандум у всіх областях. Ми отримали багато звернень громадян, які підтримали нашу ініціативу, -  розповів голова Рівненської ОДА.

Як повідомив Сергій Рибачок , Меморандум - це тільки початок роботи. Від кожної церкви будуть двоє представники, які працюватимуть над спірними моментами.

Ключові слова: 

Коментарі

1. якби цей був партійний проект - його б робили на рівні Києва. А тут як на мене заслуга людей в області.
2. партія може вже й мертва, але реанімувати її зараз неактуально. вибори то пройшли вже.
3. адептам рускої почаївської лаври - можу допомогти купити квиток в москву до кіріла, в один кінець звичайно.
4. янукович теж думав шо його ніколи не попруть, а тут така халепа. тож почаївська лавра може далі мєчтать залишитися з москвою, но від судьби не втечеш.

Останні конвульсії, останні спроби реанімувати мертву партію...
Рибачок не лізь до святого, не забувай про парафіян ... Ніколи Почаївська лавра не стане київським патріархатом...

Великий ріспект губернатору. Якщо цей проект виявиться успішним, то Сергій Рибачок увійде в історію, як перший губернатор, який першим об"єднав церкви. просто круто

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.