Стало відомо чому волонтера хочуть призначити головою Рівненської ОДА

Рівненські ЗМІ сьогодні "підірвала" новина про ще одного претендента на посаду голови Рівненської ОДА. Нагадаємо, що волонтер Юрій Дюг запропонував народним депутатам ініціювати перед Президентом питання про призначення відомого волонтера Вікторію Шинкаренко головю Рівненської ОДА. 

А вже сьогодні ввечері Юрій Дюг пояснив логіку свого вчинку

- Друзі! Я бачу, що запит на нові обличчя у суспільстві зараз дуже сильний. Тим часом не менш сильний опір тих, хто мислить старими категоріями, в тому числі й політиків. 
Коли я вчора запропонував Vika Shynkarenko на посаду голови Рівненської ОДА, то мав неметі не спровокувати боротьбу за владу, а провести такий собі суспільний експеримент. Який має показати декілька речей:

1. Віка Шинкаренко разом з всіма нашими волонтерами справді працюють ефективно і мають довіру громади. Бо всі вони ту громаду об’єднують і кожен є частинкою великої справи. Самі Віка чи Інна чи Юра та всі інші - не змогли б нічого. Все це підтримка рівнян - словом, коштами, робочими руками. Разом - ми сила! Поодинці - ніхто. Тому саме наші волонтери та прихильники вирішили після мого посту - створити петиції та збирати підписи. Кожен таким чином засвічує підтримку спільній справі. Ми вже будуємо волонтерську державу. Чому ж вона має бути паралельною? Треба змінювати країну.

2. Тим хто ставить під сумнів лідерські навички Віки. Вона - природжений лідер, дієвий, харизматичний і інколи різкий. Ми, її колеги по волонтерству, це знаємо. Але вона вміє поставити нереальний результат, ми волонтери, самі того не знаючи, його досягаємо. Так інколи кожен з нас робить більше роботи ніж здатен був раніше. Але Віка як справжній лідер нас мотивувала на результат. Не завжди в процесі ми це розуміємо, навіть злимось на неї. Але потім осягнувши результат, ми розуміємо, що змогли зробити нереальну справу. Ми разом - командою.

3. Нашій країні, місту і області - справді потрібні нові обличчя. Підвищений інтерес людей до цього - зайве тому підтвердження. І те, що люди підтримують волонтерку проти її волі - це не їх вина. Просто навіть нові політичні проекти - не пропонують нових і справді гідних облич. Слово політик не перестало бути синонімом слова "під...ас".

4. Судіть об’єктивно. Рівень кваліфікаційних вимог до керівника області впав до критично низького рівня. Можна призначити або колишніх регіоналів чи "любителів пиляти бюджет", або молодих та недосвідчених партійних функціонерів. Хіба з чинних претендентів на посаду голови ОДА має незаплямовану репутацію, великий досвід роботи в держструктурах, успішні результати громадської діяльності? Зрештою ви можете пригадати чим вони займались останній рік? Ну крім того, що примазувалися до партійних рейтингів?

5. Наші ЗМІ згорають без сенсацій. Як інакше пояснити той факт, що пост в стилі: «Звичайний українець Вася, пропонує українці Світлані очолити щось там…» розтиражували всі ЗМІ? Ну смішно.

5. Та й загалом питання не в посаді губернатора. А в тому що поруч зі мною зібралась купа класних вмотивованих людей, які роблять багато хороших речей. Але цього ніхто не знає. Готуйтеся, ви ще почуєте про кожного з наших волонтерів і побачите їхні обличчя. Вони допомагають суспільству не заради винагороди чи посад, а тому що хочу щось змінити. Тому їхня енергій чи не найбільше підходить для змін в країні. Вони мають її змінювати. Всі разом! І кожних з них не гірший, а навіть кращий, за Віку. Бійці з передової кажуть: «Поки ми тут воюємо – ви вдома країну не просріть».

Тому волонтер тепер - не просто волонтер, це людина, яка за власним бажанням, без жодних преференцій бере на себе часточку відповідальності за долю країни. Тому, шановні волонтери – «треба». Збираючи підписи під петицією – ви не стільки підтримуєте Віку, як показуєте свою готовність брати на себе відповідальність та долучатися до змін. Нас 200 – цього мало. Нас буде 10 тисяч - тоді країна почне змінюватися. Тоді коли ми всі почнемо її змінювати, а не сподіватися на «професіоналізм» мерів чи губернаторів.
Волонтери – ви найкращі! Дуже ціную те, що маю можливість бути з вами знайомий. Я пишаюсь цим!

P. S. Всіх відмітити не вийшло, не влізли. Клятий фейсбук.

Але підписи збираємо. Зможемо 10 тисяч?  

Ключові слова: 

Коментарі

Загалом, призначати молодь на відповідальні посади - ідея непогана, але людина повинна мати відповідну освіту (а не лише диплом) і відповідні особисті задатки та підкреслюю високі МОРАЛЬНІ якості. Фактично , ті якості які до 30 років здобути практично нереально, якщо ти не лауреат Нобелівської премії з економіки. А відносно тези про те, що Юрій Дюг - класний журналіст - розсмішило. Навіщо застосовувати всі мовні засоби рідної української, якщо можна написати в стилі блогів Юрія Дюга "Просрати", "Пі..си" , і т.п. , нецензурщиною, яку може вживати кожна перша сварлива бабця.... і та після таких слів хреститься, бо знає, що гріх Слово паскудути. Зрештою, матюкатися не заборониш, але дивно, що особа, яка займається такою благородною справою вживає стільки неблагородної ненормативної лексики і претендує на високий статус лідера думок у суспільстві! Можливо волонтерство - це лише прикриття для власних непомірних амбіцій? жаль . Деякі люди помагають армії і просять, щоб про це ніхто не знав, а деякі... вже царську корону приміряють

Здається країна котиться ще в більшу прірву. Які нові обличчя, яка порядність....про що ви говорите? Шкода, але нічого не змінюється. Вам не здається, що місту потрібні професіонали своєї справи, з досвідом (бажано міжнародним), а не волонтери і журналісти при владі? Понибираємо знову співаків, танцюристів, журналістів......а де досвід? де міжнародна європейська практика, де люди з відповідною освітою. Цікаво було би подивитися резюме Віки, її дипломи, міжнародні сертифікати (звичайно ті, які б відповідали посаді на яку її пропонують) та й просто досвід роботи (не беручи до уваги волонтерську діяльність). Чи у нас в країні це не важливо? Ну так впринципі було, бачу, що так і залишиться. Шкода.

А шо червоній був нормальним губернатором?

Якщо Дюг, один з кращих, то коментарі, як кажуть, зайві.
На жаль маємо те, що маємо.

Дюг - професіонал і один із кращих журналістів області. І Вікторія була б не гірше Матчука чи Червонія. Вона просто ПОРЯДНА і ЧЕСНА!

Який з Дюга журналіст, такий з Віки губернатор.
ІМХО.

Підірвала не новина, а те, що Ріненські ЗМІ не мають про що писати, тому кожен опус Дюга, тиражують, бо він випадає із загального контексту повідомлень. На жаль мова не йде про якісний матеріал, а про повідомлення типу, а я пукну так, щоб всі почули.

ага...і нардепи побігли ініціювати :)...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.