Макс Кідрук презентував у Дубно "Жорстоке небо"

13  листопада о 17:00 в Будинку дітей та молоді український письменник та мандрівник Макс Кідрук презентував свій другий технотрилер «Жорстоке небо». Подія зібрала більше сімдесяти глядачів різного віку. Організаторами  заходу є ДМГО «Національний Альянс», повідомляє прес-служба організації.

Цей роман - «класичний технотрилер без домішок наукової фантастики чи містики; це драматична історія про розслідування авіакатастрофи українського літака у Франції, частково заснована на реальних подіях», - розповідає автор технотрилеру. Спершу під час презентації Макс Кідрук детально ознайомив аудиторію з будовою літака та пояснив, яким чином він літає. Автор описав відомі авіакатастрофи, розповів про їхні причини, що допомогло читачам якнайглибше зануритись в суть сюжету книги.

Технотрилер «Жорстоке небо» став першим романом Макса Кідрука, в якому головна героїня - жінка. Автор розповів, що з образу жінки можна витягнути набагато більше цікавих деталей. «Роман був би плоским, якби головним героєм був чоловік», - розповідає Макс Кідрук. На відміну від інших романів, герої «Жорстокого неба» не мають прототипів, окрім кота Грубодупенка, який прославився своїм непрстим характером та має свою сторінку у відомій соціальній мережі.

Та й не дивно, що всі були в захопленні від розповіді про книгу, намагаючись дослухатися до кожного слова автора, адже він змалював усі особливості авіації в деталях.

«Жорстоке небо» –  це суміш технотрилеру та детективу, реальна українська історія. Це свого роду данина. Я захоплююсь авіацією і давно мріяв написати роман про авіакатастрофу», - розповів автор.

Сьогодні, в час, коли українська мова пригнічується русифікацією, дуже важливо поширювати її у всіх сферах життя, популяризувати книги, журнали та іншу україномовну продукцію. І саме читання українських авторів є чудовим способом поширення української мови в суспільстві. В планах самого ж автора написати книгу про Україну, про події, які стрясають нашу країну ще з грудня минулого року, про події, які призвели до другого Майдану, про внутрішню олігархію та про вплив Росії на політику України. За словами Макса Кідрука при такій ситуації в Україні важко спокійно робити свою справу.

- Безперечно події в країні зачепили, важко робити те що ти робиш, переслідують думки – «а кому це зараз потрібно під час війни?». Та книги - моя робота, і цим можна заробити. Тому частина коштів, отриманих від продажу книг, передається в зону АТО, - розповідає Макс Кідрук.

Після презентації всі буквально вишикувались за автографом на книзі Макса Кідрука. Адже в Дубні читають і люблять сучасну українську літературу. Організатори вдячні Управлінню освіти, сім’ї молоді та спорту Дубенської міської ради за надання приміщення та технічну підтримку проведення заходу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.