У аграрному секторі Рівненщини покращились показники

Цьогоріч у всіх категоріях агропромислового комплексу Рівненщини виробили продукції на 6 мільярдів гривень. А це на 228 мільйонів більше, ніж торік, повідомили в департаменті агропромислового розвитку ОДА. Нарощування валової продукції відбулося за рахунок збільшення виробництва кукурудзи на зерно, сої, ріпаку, молока, м’яса та яєць, інформує прес-служба РОДА.

Тим часом Рівненщина вдруге сягає рекордних показників щодо врожайності зернових культур. Так, цьогоріч валовий збір зерна очікується понад 1 мільйон тонн. При цьому найвищий врожай зібрано у Гощанському, Демидівському, Млинівському та Здолбунівському районах.

- На Рівненщині – стабільна динаміка розвитку аграрного сектору, - зауважив перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський. - Обсяги продукції зросли у 10 районах Рівненщини.Найбільше цьогоріч виробили господарства Млинівського, Радивилівського та Рівненського районів.

За словами Юрія Приварського, також позитивною тенденцією у Рівненській області однозначно є зростання надходжень від використання земельних ресурсів. 

Адже  більша частка з цих коштів піде саме нарозвиток районів, у тому числі сільських населених пунктів. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.