На Рівненщині визначать кращий позашкільний навчальний заклад року

На Рівненщині стартував обласний конкурс «Кращий позашкільний навчальний заклад року». Його організатори – управління освіти і науки Рівненської ОДА. Визначають кращий позашкільний заклад вже вп’яте.   

Цього року до переліку тих, хто здобуде перемогу потрапили 12 позашкільних установ з восьми районів області – це і будинки школярів, центри технічної творчості, станції туристів. У місті Рівному за почесне звання змагатимуться два заклади – Рівненський міський палац дітей та молоді та Рівненський міський центр творчості учнівської молоді.

За  словами начальника управління Григорія Таргонського, щорічний рейтинг дає змогу побачити як розвивається позашкільна освіта, виявити її здобутки та недоліки. А ще стимулює заклади прагнути розвиватись та вдосконалюватись, віднаходити інноваційні підходи в заняттях з молоддю та вихованні підростаючого покоління.

Оцінюватиме заклади компетентне журі. Результати обласного етапу оприлюднить до кінця цього року.  Переможець отримає цінні призи.

Довідково: 

Нині на Рівненщині функціонує 53 комплексних і профільних позашкільних навчальних закладів. У гуртках і творчих об’єднаннях зазначених закладів займається понад 53 тис. дітей та учнівської молоді (майже 38 відсотків). Про це повідомляє прес-служба управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.