Батальйону "Горинь" передали зібрану рівнянами допомогу

Зібрану рівнянами допомогу для бійців батальйону "Горинь" знову відвіз у зону АТО директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко. Більшість із переданого – особисті посилки для військових, а також речі, продукти, деякі амуніції, зібрані компанією, рівнянами, військкоматом та закуплені волонтерами "Допомога армії – Рівне".

Як розповів Святослав Євтушенко, всі речі були передані бійцям "Горині" на місці їх дислокації.

– Поїздка пройшла нормально. Щоправда, щоразу, їдучи в зону АТО я дивуюсь блокпостам, які розміщені, починаючи від виїзду з Києва і по всій території зони АТО. Адже десяток чи два мішків з піском і кілька військових, або правоохоронців навряд чи у випадку чого зупинять ворожі танки. Тим більше, що автомобілі до Донецької області практично не перевіряють. Коли в'їжджають у саму зону АТО, на блокпостах вже запитують документи, уточняють, куди їдеш і що везеш. Чимало хлопців, які несуть службу там – це добровольці з Рівного та області, – каже Святослав Євтушенко.

Також, за словами Святослава Євтушенка, зараз на території, де перебувають наші бійці "Горині", все відносно спокійно.

– Лише БТРи на дорогах, військова техніка та бійці з автоматами нагадують про те, що триває війна. Також дивують контрасти, наприклад, в зоні АТО цілком нормально побачити картину, коли один шкільний автобус стоїть зруйнованим, а поруч їде інший, який везе дітей до школи. Місцеві жителі продовжують жити своїм життям. Так, наприклад, у Слов'янську розповідають, що ввечері в них небажано мирному населенню в цілях безпеки ходити вулицями міста. А повертаючись у Рівне поблизу кордону з Харківщиною ми стали свідками нещодавнього погрому – зруйновані будівлі, міст, пошкоджена дорога та дим в повітрі, – додав Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, "Санком-Рівне" продовжує збирати та доставляти допомогу для бійців батальйону "Горинь". Приносити речі можна в інформаційний намет компанії, який працює на майдані Незалежності з 10 до 13 години з понеділка по п'ятницю. А також в офіс "Санкому" за адресою: вул. Шевченка, 45 (1 поверх).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.