Київський шахіст здобув перемогу на Рівненщині

15-16 листопада у Дубно відбувся 10 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів.

Виборювали звання кращих представники Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Радивилівського, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне, Кузнецовськ, а також гості з Волинської, Тернопільської та Київської областей, всього – 40 учасників.

За інформацією Федерації шахів в Рівненській області, із результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем змагання став Самосюк Віктор з Києва, 2 місце – в Кононця Ігоря з Костополя, 3 місце – в Боришкевича Романа з Рівного.

За підсумками змагань кращі інтелектуальні спортсмени отримали цінні призи та здобула бали в загальний залік Кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, ... 8 місце – 1).

Після 10 етапів обласної шахової серії Гран-Прі лідирує з найбільшою кількістю балів Боришкевич Роман – 52, за ним ідуть Кохно Олександр – 46, Петренко Олександр – 35, Матвійчук Олександр – 33, Жакун Олексій – 23, Сєдлов Віктор – 21, Іллюк Петро – 20, Шинкарчук Максим – 19, Данилюк Василь – 18, Кононець Ігор – 16 і т.д.

Всього спромоглися здобути бали близько 30 шахістів з поміж двох сотень учасників кубкових баталій. В боротьбі за головний кубок інтелектуальним спортсменам зараховуються 6 кращих очкових здобутків за результатами 11 окремих турнірів.

Наступний заключний етап відбудеться 6-7 грудня в Острозі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.