Кабмін розгляне звернення Рівнеради щодо запуску сміттєпереробного заводу

Звернення Рівненської міської ради щодо врегулювання законодавства, яке б дозволило працювати сміттєпереробному заводу, розглядатиме Кабінет Міністрів України. Відповідь на це звернення надійшла від заступника Глави Адміністрації Президента України Д. Шимкова.

Про це повідомили з прес-служби ТзОВ "Санком-Рівне".

Нагадаємо, під час засідання сесії Рівнеради 4 вересня депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України про відновлення роботи сміттєпереробного заводу.

Як розповів директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко, наразі звернення до керівництва країни з вимогою відновити роботу сміттєпереробного заводу прийняли Рівненська міська рада, а також Березнівська, Демидівська, Здолбунівська, Сарненська та Рівненська районні ради.

– Радує те, що після низки звернень від керівництва країни є хоч якась реакція. Надіємося, що нас нарешті почули і відповідне законодавство найближчим часом таки буде прийняте. Адже зараз відновлення роботи рівненського заводу з переробки побутових відходів – це вихід із ситуації, яка склалася. Ні для кого не секрет, що в Україні – режим економії газу. А завод може виробляти альтернативне паливо, яке фактично є його замінником. Не розумію, чому в такій ситуації наші можновладці нічого не роблять для того, щоб законодавство, яке б дозволило працювати сміттєпереробним підприємствам, було прийняте, – каже Святослав Євтушенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чому у Рівному зупинили єдиний в Україні сміттєпереробний завод

Мер Рівного: "Закриття сміттєпереробного заводу - це колосальні збитки"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.