У Рівному вперше проведуть свято недоношених діток

Цьогоріч вперше у Рівному місцеві лікарі проведуть свято недоношених діток. На захід запросять маленьких пацієнтів, які народились з вагою менше кілограма.

Свято відбудеться 18 листопада. Початок о 11:00 годині в актовому залі КЗ "Рівненська обласна дитяча лікарня" РОР, вул. Київська, 60, м. Рівне.

Із 2009 року в світі святкують Міжнародній день недоношених дітей (World Prematurity Day). Цей день запроваджений 17 листопада за ініціативою Європейського фонду по догляду за новонародженими дітьми (European Foundation for the Care of Newborn Infants, EFCNI).

На захід запросять маленьких пацієнтів. Серед малюків будуть діти, які народилися з вагою менше 1000 грам, віком до 3-х років.

Рівненські медики переконують: недоношеність – це не вирок, це діти, яких необхідно виходжувати і боротися за їх життя та здоров’я.

– У КЗ "Рівненська обласна дитяча лікарня" вже третій рік працює відділення недоношених діток. Завдяки праці та натхненню лікарів смертність недоношених дітей зменшилась в рази, та значно покращилась якість життя недоношених дітей з масою тіла до 1000 грам. У відділенні недоношених новонароджених дітей КЗ "Рівненська обласна дитяча лікарня" РОР щорічно лікується та виходжується понад 300 передчасно народжених дітей, – розповідає завідувач відділення недоношених у КЗ "Рівненська обласна дитяча лікарня" Катерина Макарчук.

Свято відбудеться за підтримки Соціального проекту "Торопіжки" під патронажем Фонду волонтерів України та БФ "Скарбниця Надії".

Також на свято запрошено: голову Рівненської обласної ради, представників Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, президента "Асоціації неонатологів України", президента Фонду волонтерів України Тимофія Нагорного, представників пологового будинку РМР та обласного перинатального центру, спеціалістів лікарні, які займаються передчасно народженими дітьми.

Програмою передбачено:

  • Презентація відділення для недоношених дітей.
  • Вітання від гостей (адміністрація лікарні, голова Рівненської обласної ради, президент "Асоціації неонатологів України", проф. Т. К. Знаменська, представники Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, обласний неонатолог, партнери "НЗ ТЕХНО", БФ "Свічадо").
  • Корисні поради батькам від спеціалістів (вигодовування до 3-х років, спостереження після виписки із стаціонару, неврологічна допомога або раннє втручання).
  • Окремо в залі буде оснащена ігрова зона для дітей, де ними будуть займатися педагоги та аніматори.
  • Дегустація дитячого харчування від партнерів неонатального відділення.
  • Подарунки дітям від спонсорів: ТМ "Толо", ТМ "Алёнка", ТМ "Антошка", журналу "Мой ребёнок", ТМ "Bubchen" та ТМ "NUK", "Нутриция", "Хумана", "Нестле".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.