Завтра у Рівному відбудеться показ фільму "Євромайдан. Чорновий монтаж"

Завтра, 18 листопада, в Рівному відбудеться презентація 11-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA", який на Рівненщині проводитиметься вже вдруге.

Одразу після презентації відбудеться перший показ у рамках фестивалю. Присутні зможуть переглянути кінострічку "Євромайдан. Чорновий монтаж".

"Три місяці революції. Від обуреного протесту до народного єднання. Від каструль на голові до кийків і бронежилетів. Від ейфорії перемоги до оплакування загиблих Небесної сотні. Революція як вибух пробудженої гідності, як ейфорія свободи, як біль усвідомлення ціни, як народження новітньої історії України. У цьому році ми вирішили відмовитися від фільму-відкриття, адже вся наша увага прикута до змін, що сьогодні відбуваються в державі. Ми звернулися до режисерів, що знімали український протест, і попросили надати нам їхні найкращі кадри. Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів. Ми пропонуємо до вашої уваги хроніку Українського протесту. Проживіть з нами ці три місяці боротьби, відчуйте і побачте революцію нашими очима", – йдеться в анотації до фільму.

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 11-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA", який проходив у Києві з 21 до 28 березня 2014 року.

У 2013 році Мандрівний Docudays UA відвідав 231 місто й містечко у 23 регіонах України, Крим, міста Севастополь і Київ. Побував він і на Рівненщині. Фоторепортаж та інформацію про Мандрівний фестиваль "Docudays UA" в Рівненській області 2013 року можна переглянути тут.

Цього року, як і минулого, регіональним партнером фестивалю на Рівненщині є РОГО "Комітет виборців України".

Презентація розпочнеться о 14:00 в конференц-залі готелю "Оптима Рівне" за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 9 (поруч з будівлею Федерації профспілок Рівненської області).

В заході також візьме участь представник управління Державної пенітенціарної служби в Рівненській області.

Запрошуємо всіх зацікавлених на презентацію та перегляд фільму. Вхід – вільний.

Про це повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.