Фанеру з Рівненщини експортують у 34 країни світу

Сьогодні фанера "ОДЕК" Україна експортується у 34 країни світу, у тому числі Європи та Азії. Загалом експорт продукції, що виробляється на підприємстві, становить 85 відсотків. З виробництвом ознайомився голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

– Продукція підприємства відповідає міжнародним стандартам, є сертифікованою. Окрім експорту, цей товар користується підвищеним попитом і на внутрішньому ринку. Завдяки таким підприємствам з початку року експорт товарів з області удвічі перевищує імпорт, – зазначив Сергій Рибачок.

Сьогодні підприємство випускає 85 тисяч метрів кубічних фанери в рік. За рахунок інвестицій "ОДЕК" планує збільшити обсяги виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

– Ми займаємося експортом, у тому числі і в країни ЄС, вже більше 20 років. На сьогодні основними нашими конкурентами в цьому секторі ринку є росіяни. До речі, раніше саме в РФ ми закуповували значну частину нашої сировини. Втім, зараз вона становить лише 2 відсотки. Плануємо найближчим часом ще й повністю відмовитися від російського газу. Поки що ми частково від нього ще залежні. Розглядаємо можливість переходу на котли для спалювання деревини. Це не лише економічно вигідно, а ще й наша патріотична позиція, – розповів генеральний директор ТОВ "ОДЕК" Україна Мирон Чернецький.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.