Майбутньому рівненському конструктору літаків потрібен порятунок

Семирічний Данилко Садовнік в Рівненській обласній дитячій лікарні вже два тижні. Два місяці тому у хлопчика діагностували рак четвертої стадії. Лімфома Беркітта щодня забирає сили. У дитини відмовили ноги, але лікарі говорять – шанси є. Зараз дитину готують до хіміотерапії. Рідні хлопчика намагаються відволікати його іграшками.

Діагноз – лімфома Беркітта 4 ступеня – спантеличив усю родину. Адже до цього хвороба ніяк не проявлялась. Маленькому Данилку призначили 4 блоки хіміотерапії і опромінення. Як дитина відчуватиме себе навіть після першого блоку – спрогнозувати ніхто не може. Нині у дитини вже відмовили ніжки. Тому Ірині ніхто і не говорить конкретну суму коштів, необхідну для всього лікування. Як мінімум, це 200 тисяч гривень. У родини хлопчика немає змоги назбирати таку суму. Тож вони просять небайдужих людей про допомогу.

Нині Ірина розривається між пошуками грошей на лікування старшого Данилка та шестимісячним сином, який чекає на маму вдома. А ще сподівається на диво.

У майбутньому Данилко мріє стати конструктором літаків. Втім, щоб ця дитяча мрія здійснилась, і хлопчик зміг стати на ноги, потрібна неабияка сума коштів. Ще влітку ніщо не передвіщало біди. Дитина, граючись, впала з дерева, а ще через місяць, після занять на спортивному гуртку, у хлопчика почала боліти спина.

Допомогти маленькому Данилку одужати може кожен. Перерахувати кошти на лікування дитини можна на банківську карту.

Картка ПриватБанку: 6762 4683 0256 9623, на ім'я Ірина Іванівна Садовнік.

Телефон мами: (098)333-01-41.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.