Ярмак у Рівному влаштував фанатам холодний душ

Бітбокс, мокрі фанати, "Love Is"-ки зі сцени, переповнений зал – це все про довгоочікуваний концерт Ярмака в рамках всеукраїнського туру "22" у Рівному. Про те, що на цей концерт дійсно чекали, свідчили черги на вході до залу. І коли вже здавалось, що зайняті абсолютно всі місця – люди продовжували заходити. У всіх присутніх був піднесений дух, у черзі ніхто не сварився, не штовхався, чемно пропускали один одного. Багато людей прийшли у вишиванках та з прапорами України.

Першим вийшов на сцену Рівненський бітбоксер Богдан Стаднюк та продемонстрував, яку музику можна творити лише завдяки вмінням керувати своїми голосовими зв'язками.

Після нього виступав рівненський гурт "НЕвечные" та виконав вже відому для рівнян пісню "Ми – Україна" .

Також до Рівного завітали гості зі Львова – "RIZUPS".

Коли команди розігріву покинули сцену, на ній з'явився ведучий та запропонував покликати Ярмака, на що зал відреагував дуже жваво і на весь МПК "Текстильник" залунало "Ярмак! Ярмак!", а вже за мить на сцені з'явився "Tof". Він відразу закликав всіх глядачів встати та підійти до сцени. Повторювати пропозицію не довелось, адже вже за декілька миттєвостей до сцени було не підступитись, а в залі не залишився сидіти на кріслі жоден відвідувач.

"Tof" відразу дав п'ять тим, хто стояв найближче до сцени, та виконав першу композицію.

Впродовж усього концерту підходив до краю сцени, вітався за руки та спілкувався з публікою.

А вже під час виконання нової, ще невиданої пісні, на сцену вийшов і сам Ярмак. Публіка дуже гучно зустріла його, викрики людей були голоснішими за концертну апаратуру. Ті, хто стояв далі від сцени, почали вилазити на стільці, щоб роздивитись улюбленого виконавця.

– Дякую, що так зустріли! Але я маю велике прохання: злізьте, будь ласка, зі стільців. Після мене тут буде ще багато артистів виступати, не потрібно ламати стільці. Злазьте, будь ласка, – попрохав Ярмак, дочитавши перший трек.

Неймовірна енергія відчувалась впродовж усього концерту, і якби існував прилад, який міг би цю енергію генерувати у струм, то нею можна було б цілий місяць освітлювати вулиці нашого міста.

Перед кожною піснею Ярмак розповідав історію її написання, історію про те, як знімався кліп, та просто ділився роздумами про різні життєві ситуації.

А під час виконання пісні "Жара" Ярмак та компанія почали обливати глядачів водою з пляшок та водних пістолетів. Це так сподобалось команді, що час від часу в зал виливалось декілька пляшок води упродовж всього концерту.

– Ми зняли кліп на пісню "Сердце пацана" на два звичайні фотоапарати і навіть подумати не могли, що це відео перегляне більше мільйона людей, та воно стане найпопулярнішим відео серед всіх українських артистів, – сказав Ярмак та почав з друзями розкидати в зал жувальні гумки "Love Is" (атрибут кліпу "Сердце пацана").

Так сталось, що концерт у Рівному співпав з річницею створення команди "Стольный Град". Хлопці відсвяткували цю подію тортом.

Перед виконанням легендарної пісні "22", яка стала неофіційний гімном "Євромайдану", Ярмак розповів, що думає про Повалій та Путіна, про хлопців на передовій в зоні АТО, та закликав усіх разом виконати Державний гімн України.

В кінці концерту Ярмак розповів про нову платівку, пообіцяв, що вона буде дуже потужна, а також запевнив, що обов'язково завітає у наше місто ще.

Ключові слова: 

Коментарі

"енергію регенувати". Енергію ГЕНЕРУЮТЬ =)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.