Місцеві громади Рівненщини отримають кошти на розвиток

Березнівський, Володимирецький, Демидівський, Дубенський, Корецький, Млинівський, Костопільський та Острозький райони братимуть участь у ІІІ-й фазі Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3".

Проекти цих районів були відібрані спеціалістами центрального офісу Проекту. Серед критеріїв, на основі яких вони були відібрані, – рівень соціально-економічного благополуччя, розвитку соціальної інфраструктури, потенціал до впровадження методології проекту, готовність до співфінансування пропозицій громад.

Загалом на конкурс надійшли заявки з п'ятнадцяти районів. Разом з тим, до резервного списку потрапили Рокитнівський, Гощанський та Радивилівський райони.

– Наступним кроком діяльності Проекту буде встановлення партнерства на районному рівні шляхом підписання угод між Програмою розвитку ООН в Україні та районними органами влади, – розповіла координатор проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ" у Рівненській області Ольга Кашевська. – Також у 8-ми обраних районах Рівненщини оголосять конкурси з відбору сільських рад".

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Довідково:

У вересні в Рівненській області стартувала ІІІ-тя фаза Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Відтак, місцеві громади Рівненщини отримають на свій розвиток 500 тисяч доларів США, а впроваджуватиметься проект упродовж наступних чотирьох років.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.