З Сарненщини відправили обладнання для лікарні у Слов'янську

22 тонни продуктів, засобів особистої гігієни, медичного обладнання, ліжок, матраців, будматеріалів, інструментів, буржуйок та теплих речей відправили сьогодні з Сарн представники місії "Братерство без кордонів". Також волонтери везуть військовим та мирному населенню на Схід України дві тисячі продуктових пакетів.

– Для міської лікарні у Слов'янську ми веземо речі медичного призначення, це ліжка багатофункціональні, які там у великому дефіциті, матраци, лежанки, одяг медичний, – розповів керівник місії "Братерство без кордонів" Микола Богданець.

– На зворотньому напрямку просяться декілька сімей-переселенців, ми думаємо забрати їх. Я вже звик до таких поїздок, як довго туди не їду – то якось не по собі. Ми задоволені тим, що маємо можливість послужити нашим хлопцям і тим місцевим жителям, які зараз переживають труднощі, – зазначив пресвітер Карпилівської церкви ХВЄУ Володимир Бричка.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, представники місії "Братерство без кордонів" та церкви ХВЄ допомагають військовим та мирному населенню від початку АТО.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.