Маленький рівнянин виграв подорож Європою

Півтора місяці прийому фотографій – і 20 рівнян стали учасниками конкурсу "Стань європейцем вже сьогодні" від ТзОВ "Санком-Рівне". Змагалися вони за подорож на двох у тур країнами Європи. 18 листопада стало відомо ім'я переможця конкурсу. Ним став маленький Артур Хомич.

Мама переможця Наталія Хомич розповіла, що їй небайдужа тема екології, і тому вона вирішила привчати сортувати сміття своїх дітей із маленького віку.

– Коли дізналася про конкурс від "Санком-Рівне" "Стань європейцем вже сьогодні", відразу вирішила, що потрібно до нього долучитися. Адже роздільний збір сміття – це важлива ініціатива. А оскільки я привчаю своїх дітей берегти екологію, сортувати сміття, то учасником конкурсу став мій син. Приємно, що він переміг, і думаю, це ще більше стимулюватиме його до підтримки хороших ініціатив. Для дитини ж головне заохотити щось робити хороше, і тоді вона й надалі продовжуватиме у тому ж напрямку. Тому дякую "Санком-Рівне" за такий конкурс і чудовий подарунок, – каже Наталія Хомич.

За словами директора ТзОВ "Санком-Рівне" Святослава Євтушенка, добре, що рівняни підтримують ініціативи компанії і беруть участь у таких конкурсах.

– Конкурс "Стань європейцем вже сьогодні" ми проводили для популяризації роздільного збору сміття у Рівному. Ми раді, що рівняни підтримують і сортування сміття у місті, й активно долучилися до нашого конкурсу. Адже важливо, щоб екологічні ініціативи, які ми запроваджуємо, знайшли підтримку мешканців – і лише тоді їх можна вважати успішними. А сортування сміття у місті дозволить частково зменшити кількість відходів, які потрапляють на сміттєзвалище, і сприятиме збереженню ресурсів. Тому це дуже потрібна ініціатива. Тим часом, для рівнян це була ще й нагода виграти подорож на двох у Європу. Тепер переможець конкурсу має можливість обрати один із запропонованих турів країнами Європи, в який може поїхати протягом року. Інші учасники конкурсу отримали від нас у подарунок багаторазові екоторбинки, якими ми пропонуємо замінити пластикові пакети, – розповів Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, "Санком" запропонував рівнянам підтримати екологію свого міста та взяти участь у першому в Україні екологічному конкурсі "Стань європейцем вже сьогодні". Учасники конкурсу змагалися за подорож на двох у тур країнами Європи. Для того, щоб стати учасником конкурсу, потрібно було розпочати сортувати сміття у себе в дома, викидати його в окремий контейнер та поділитися своїм досвідом запровадження роздільного збору відходів на фото. Прийом фотографій тривав з 22 вересня по 1 листопада.

Далі кожному учаснику конкурсу було присвоєно номер, і вони були запрошені на розіграш. Всі номерки були вкинуті у лототрон. Таким чином, переможця конкурсу було визначено шляхом обрання одного із номерів в сліпу, який витягнув найменший із присутніх на нагородженні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.