Рівненські лікарі відсвяткували міжнародний день недоношених дітей

Дарвін, Ньютон, Вольтер, Руссо, Шиллер, Гете, Наполеон, Вівальді. Знаєте, що об'єднує цих всіх людей? Цих людей поєднує те, що вони всі народилися недоношеними. Як бачимо, це не завадило їм досягнути великих успіхів. Ось і рівненські медики переконують: недоношеність – це не вирок, це діти, яких необхідно виходжувати і боротися за їх життя та здоров'я.

Цьогоріч, в честь святкування міжнародного дня недоношених дітей (World Prematurity Day), рівненські лікарі у Рівненській обласній дитячій лікарні провели свято недоношених діток.

– У Рівненській обласній дитячій лікарні вже третій рік працює відділення недоношених діток. Завдяки праці та натхненню лікарів смертність недоношених дітей зменшилась в рази, та значно покращилась якість життя недоношених дітей з масою тіла до 1000 грам. У відділенні недоношених новонароджених дітей в Рівненській обласній дитячій лікарні щорічно лікується та виходжується понад 300 передчасно народжених дітей, – розповідає завідувач відділення недоношених у КЗ "Рівненська обласна дитяча лікарня" Катерина Макарчук.

Гості свята не прийшли без подарунків, відтак, відділенню подарували дві кисневі системи, ваги для новонароджених, засоби для годування новонароджених та інші корисні речі.

По завершенню святкування діток запросили до солодкого столу, на якому частували дітвору дитячими соками, пюре та іншими смаколиками.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.