Голова СБУ призначає активістів боротись з корупцією. У Рівному призначили "свого"

СБУ почала призначати на керівні посади в обласних управліннях громадських активістів.

Про це заявив на брифінгу у вівторок голова служби Валентин Наливайченко, повідомляє "Українська правда".

– Від учорашнього дня в обласні управління на керівні посади по боротьбі з корупцією почали призначатися активісти з майданівських та інших антикорупційних громадських організацій, – розповів глава СБУ.

За словами Наливайченка, прізвища та контакти цих людей будуть у відкритому доступі. Тож люди зможуть напряму повідомляти про виявлені факти корупції.

Як повідомили в управлінні СБ України в Рівненській області, відповідний відділ у них очолив їхній працівник.

– Призначений наш співробітник, який працював у нас. Він працював у цьому відділі і призначений на цю посаду, – повідомила керівник прес-підрозділу СБУ в регіоні Інна Ілючок.

Нового начальника відділу по боротьбі з корупцією звуть Віталій Сидорчук. Він працював в управлінні на різних посадах, зокрема був заступником начальника відділу, який нині очолив.

Поспілкуватись із новим начальником відділу по боротьбі із корупцією не вдалось. Його телефон не відповідає. Черговий в управлінні СБУ повідомив, що приймає громадян Віталій Сидорчук у четвер з 15:00 до 17:00. Тож дізнатись, яке новий начальник має відношення до активістів – не вдалось.

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко зазначив, що прізвища та контакти цих людей будуть у відкритому доступі. Свого сайту Рівненське управління СБУ не має, на загальноукраїнському сайті СБУ інформації про цей рівненський відділ, його начальника та контакти ми не знайшли, у телефонному довіднику надруковано лише два номери телефону (один із них – до чергового) рівненського управління. Зважаючи на це, ми подаємо номер телефону до Віталія Сидорчука, у разі, якщо хтось із наших читачів хоче повідомити йому про випадки корупції чи отримати якусь додаткову інформацію.

Отож, телефон відділу боротьби з корупцією: (0362)678-276.

Коментарі

Лише дурники наступають двічі на одні граблі.Мені достатньо було одного разу,десять років тому.Слава Майдану і київському каганату!!!:)))))))))

Да розвели нас як лохів, якщо такі ублюдки правлять при будь якій владі, значить хана !!!

"Почекайте, а якже жити "по-новому", якже майдан , революція гідності, ЛЮСТРАЦІЯ???"-це для лохів майданівських:))Слава майдану!!!!:)))

Почекайте, а якже жити "по-новому", якже майдан , революція гідності, ЛЮСТРАЦІЯ???
Невже, поміняли шило ( Януковича ) на мило ( пороха, яценюка, Турчинова)?
Ті 2 прихвостня грицайчук і шершун діди чуть не по 70 років, іх вже на пенсію треба гнати в тюрму !!!

марно кричиш, СБУ в долі, і не тільки в розкраданні лісу, а також і в бурштиновому промислі

Прошу нового начальника звернути увагу на головного лісника обл., Грицайчука і його шефа Шершуна ( врятуйте профспілки).

Лісокрадство - це хвороба!
Викликайте лікаря!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.