У Рівному відкрили Всеукраїнську виставку "Я хочу жити у якісному світі"

Сьогодні у Рівненському театрі ляльок нагородили переможців, лауреатів, фіналістів та учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити у якісному світі", а також урочисто відкрили виставку робіт конкурсантів. Цей захід щороку проводить ДП "Рівнестандартметрологія" за дорученням Мінекономрозвитку України.

Конкурс проводиться для того, щоб сформувати у наймолодших споживачів правильне розуміння якісної та безпечної продукції, спонукати дітей вдумливо обирати продукти харчування та дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

Свої творчі роздуми на тему якості та безпеки малеча викладала у рамках номінацій: "Я пізнаю якісну продукцію", "Ми архітектори якісного світу", "Кращий плакат на споживчу тематику". Учасниками конкурсу стали діти, віком від 5 до 17 років з усіх куточків області. Всього ж участь у заході за весь час його проведення прийняло більше 3000 юних художників.

Оцінювало роботи конкурсантів журі у складі художників, освітян та журналістів. Вони визначали найкращі малюнки за такими критеріями, як оригінальність, самостійність, повнота розкриття теми, майстерність виконання та охайність. Переможців обирали у кожній з трьох номінації за віковими категоріями 5-8 років, 9-12 років, 13-17 років.

Дев'ять робіт переможців було відправлено до Києва для участі у загальнодержавному етапі творчого змагання. Серед учасників з усієї України перемогу здобула Софія Булавин, 12 р., учениця Моквинської гімназії Березнівського р-ну. Її малюнок із закликом "Виробники – виготовляйте якісні товари!" був визнаний найкращим у номінації "Кращий плакат на споживчу тематику" у віковій групі 9-12 років. Тож уже завтра, 19 листопада, дівчинка вирушить до столиці, щоб взяти участь у церемонії нагородження переможців конкурсу загальнодержавного рівня та відкритті національної виставки "Я хочу жити у якісному світі".

А наразі переможці та кілька десятків лауреатів і фіналістів регіонального етапу конкурсу отримали призи від ДП "Рівнестандартметрологія" – фарби, пензлі, художнє полотно, розвиваючі ігри, набори для творчості, енциклопедії. Окрім того, кожен учасник конкурсу отримав солодощі та диплом.

Член журі Леся Волошина зауважила, що роботи юних художників вражають колоритністю, оригінальністю, безпосередністю.

– Діти чітко реагують на зміни у суспільстві і по-своєму відображають їх у своїх малюнках. Наприклад, якщо минулого року провідною темою малюнків дітей було питання ГМО, то сьогодні вони надсилали нам плакати з написами "Геть продукцію окупанта" та "Якісна військова продукція – перемога у війні". Та все ж дитячі малюнки сповнені позитиву і оптимізму, – говорить Леся Волошина.

Про це повідомляє прес-служба ДП "Рівнестандартметрологія".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.