У Рівному профспілка щороку збирає зі студентів понад чверть мільйона, які йдуть невідомо куди

Студентська профспілка Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) щороку отримує від студентів понад 250 тис. грн, однак як використовуються ці гроші – невідомо.

Про це пишуть НАШІ ГРОШІ з посиланням на "Четверту владу".

Як вказують журналісти, точно невідомо навіть, скільки грошей відраховують зі студентів щомісяця: головний бухгалтер стверджує, що 1%, а студенти наполягають, що 1,5%. Тобто це від 7 до 12,5 грн щомісяця. За даними голови студентської ради РДГУ Надії Марщівської, у 2013 році профком зібрав 265,5 тис. грн.

Кількість студентів-членів профспілки РДГУ її голова Андрій Турченюк не оприлюднює. Також він відмовляється надавати детальний звіт надходжень і витрат. На сторінці групи "Профком студентів РДГУ" в одній із соцмереж розміщено картинку-графік, де у відсотковому співвідношенні зображено, на яку сферу скільки виділи коштів у 2013 році. Проте жодної конкретної суми не вказано.

Разом з тим, у цьому графіку зазначено, що майже половина всіх коштів (43,4%) йде на оплату праці. А працівниками профкому РДГУ, як вказують автори, є всього двоє осіб – голова профкому і бухгалтер. Андрій Турченюк займає посаду голови профспілки вже десятий рік (два терміни).

Варто зауважити, що студенти не мають змоги ознайомитися і зі статутом профспілки. На сторінці профкому в соцмережі у вересні цього року було розміщено лише витяг зі статуту.

Автори вказують, що Андрій Турченюк був співорганізатором скандального благодійного аукціону "Живі торги", на якому збирали кошти для онкохворих дітей. Частина цих грошей нібито була присвоєна організаторами.

Ключові слова: 

Коментарі

Вот бы взять то здание профспилок на майдани та отдать под столову Безхатченкив ! И пункт обогриву!! Хай Кирилов цим питанням займеться !!!

Голова профкому А. Турченюк кожного року по два рази на рік їздить на відпочинок (в основному за кордон). А чи не за студентські гроші він їздить на відпочинок?!

Разогнать ваще эти Банды Дармоедов !!! А какие Хари на майдане Незалежности сидият! Упыри !! А какие там Дамы постБальзаковские!! С визитками Люстраторов. Там Вий Гоголя можна снимать, зайдите туда...профсоюзы на

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.