Шахраї змусили мера Рівного зробити заяву

Через дії шахраїв, які наживаються на жителях Рівного, обіцяючи їм утеплення будинку, мер міста Володимир Хомко зробив заяву.

"В кінці минулого тижня до мене дійшла інформація, що у місті Рівному по багатьох будинках ходять люди, які пропонують мешканцям здати кошти на утеплення їхніх помешкань. Мовляв, вони разом з владою міста будуть проводити відповідні роботи.

З цього приводу хочу сказати наступне: ми нікого не уповноважували збирати кошти чи утеплювати будинки. У нас дійсно є програма, за якою мешканці можуть профінансувати утеплення своїх будинків в пропорції 50 на 50%. Відповідно до цього, ми можемо встановити тепловий лічильник з регулятором і утеплити будинок, але ініціатива може виходити лише від самих мешканців, і справу треба мати лише з тими, хто справді представляє міську владу, а не з невідомими нікому аферистами.

Для цього ті, хто хоче прийняти участь у програмі "50 на 50", мають обрати особу, яка б представляла будинок, і звернутися в управління житлово-комунального господарства міста за телефоном 26-66-26 або особисто на мій сайт www.khomko.rv.ua в рубрику "Інтернет-приймальня". Також можна звернутися на гарячу лінію міськвиконкому 15-53", – йдеться у заяві керівника Рівного, яку оприлюднив відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.