ДАІ Рівненщини до кінця листопада перевірятиме номерні знаки

Державтоінспекція Рівненщини розпочинає профілактичні заходи під умовною назвою "Номерний знак".

З 19 по 30 листопада поточного року Державтоінспекція Рівненської області проводитиме перевірку експлуатації державних реєстраційних номерів із дотриманням вимог чинного законодавства.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Останнім часом, все частіше трапляються випадки експлуатації транспортних засобів без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що дозволяє правопорушникам уникати відповідальності за порушення Правил дорожнього руху та негативно впливає на безпеку дорожнього руху.

До того ж, досить часто зараз можна побачити автомобілі, державні номерні знаки яких закриті різноманітними надписами.

− Відповідно до законодавства нашої держави, номерні знаки повинні бути легкодоступними, а не закритими іншими предметами. Отож, під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог ч. 6 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення, − наголошує заступник начальника УДАІ УМВС України в Рівненській області Петро Харчук.

Згідно із законодавством України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 грн (ч. 6. ст. 121 КУпАП).

За повторне вчинення порушення впродовж року за ч. 7 ст. 121 КУпАП передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 грн або громадські роботи терміном від 30 до 40 год. з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Ключові слова: 

Коментарі

Что за фигня с этими "профілактичними заходами"? ГАИ дол;но заниматься этим постоянно. А так соберут группу дебилов, которую заставят выучить наконец один пункт ПДД и путнкт КУАП и выведут на дорогу, где они будут штормить водителей "просто так" целых две недели. Большинтсво из сотановленных водителей ничего не нарушили, но потратят их время и деньги налогоплательщиков, которые этих дармоедов вынуждены кормить. Зато порядка на дороге как не было так и не будет.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.