У листопаді рівняни отримають останній окремий рахунок від "Санкому"

Останній окремий рахунок за послуги вивезення сміття від ТзОВ "Санком-Рівне" надійде споживачам у листопаді. Його особливістю буде те, що нарахування у ньому здійснені за поточний місяць, а не за той, що вже завершився, як було раніше.

Як пояснив директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко, це пов'язано з тим, що "Санком" долучився до єдиного рахунку на комунальні платежі, тому це останній окремий рахунок за надані компанією послуги.

– У листопаді рівняни отримали перший спільний рахунок від ТзОВ "Санком-Рівне" та "Рівнеоблводоканалу". За ним споживачі мали оплатити послуги компаній, які були надані в жовтні, тобто, постфактум. У зв'язку з тим, що єдиний рахунок діятиме і надалі, та покликаний об'єднати всі підприємства, які надають комунальні послуги в Рівному, у листопаді рівняни отримають останній окремий рахунок "Санкому". Нарахування по ньому здійснені за листопад, тобто за поточний місяць, у якому й надійде рахунок. Тому ми звертаємося до споживачів із проханням поставитися з розумінням до такої ситуації і оплатити за послуги вивезення сміття "Санком-Рівне" у цьому місяці. Надіємося на розуміння, – зазначив Святослав Євтушенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.