На Рівненщині 40 військовослужбовців отримали земельні ділянки

На Рівненщині 40 військовослужбовців – учасників АТО вже оформили земельні ділянки у власність. На сьогодні Головне управління Держземагентства у Рівненській області надало 130 дозволів на розроблення документації із землеустрою на загальну площу 30,7 гектара.

З них 121 земельну ділянку площею 13,9 га виділено для ведення садівництва та 9 земельних ділянок площею 10,1 га – для ведення особистого селянського господарства. 44 дозволи на розроблення документації із землеустрою площею 6,7 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку надали органи місцевого самоврядування.

Усього із заявами на отримання земельної ділянки до територіальних органів Держземагентства в області звернулися 756 військовослужбовців. Найбільше – 356 заяв – подано щодо виділення земельних ділянок у місті Рівному та Рівненському районі – 154 заяви.

Про це повідомляє Головне управління Держземагенства у Рівненській області.

Довідково:

На Рівненщині для надання учасникам АТО передбачено 545 га земель. Водночас фахівці землевпорядної служби області продовжують пошук та узагальнення інформації про вільні землі, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.