У Кузнецовську відбудеться благодійна фотовиставка "Цінуй життя"

Працівницю РАЕС Ольгу Жарікову у місті вже знають як ініціатора жовтневої акції на підтримку бійців АТО "Поділись теплом", організованої за сприяння міської ради. У листопаді ця молода жінка теж не сидить склавши руки, знову шукає способи, як допомогти нашим землякам-кузнецовцям, котрі воюють за мир на Донбасі.

– Війна триває, нам треба об'єднуватись. Пропоную провести 23 листопада о 12 годині благодійну фотовиставку "Цінуй життя", оскільки життя безцінне, кожна його мить неповторна. Ми, кузнецовці, живемо у мирній частині України – цей мир захищають наші військовослужбовці. Ми можемо зробити їх перебування у зоні бойових дій більш стерпним, а для цього хлопцям, перш за все, має бути тепло. Тому усі зібрані кошти підуть на придбання теплих речей і зимової форми для бійців військової частини №3045, – розповідає Ольга і запрошує до співпраці усіх місцевих фотомайстрів та фотолюбителів.

Кожен, хто захоплюється фотографією, може роздрукувати кілька своїх робіт, принести у Центр дозвілля "Лісова пісня" або зв'язатись з організатором акції за номером телефону: (067)-79-22-904.

Крім цього, планується невеличкий ярмарок із продажу домашньої випічки й виробів декоративно-прикладного мистецтва.

Про це повідомляє прес-служба Кузнецовської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.