У Рівному презентують поетичну збірку

22 листопада до Рівного приїдуть поети з різних міст України. Їх об'єднує одна поетична збірка "три_літ_ри", яка вийшла у світ з ініціативи студентів із Луцька – Ані Яблучної та Аліни Ольхович. Фінансування друку забезпечили звичайні люди завдяки активному розповсюдженню новини у соціальних мережах. У Рівному зустріч відбудеться о 18:00 в приміщенні галереї європейського живопису "Євро-Арт" (пр. Миру, 4).

Наповнити "книгу мрії" (так почала називати її ідейна натхненниця проекту Аня Яблучна) спершу планувалося тільки студентськими віршами. Однак, як тільки це набуло розголосу, пропонувати свої поетичні доробки почали й інші люди із соцмереж. Пропозицій було так багато, що організатори конкурсу вирішили провести його серед всіх бажаючих. Таким чином, заручившись підтримкою авторитетних викладачів, було обрано найкращі із запропонованих віршів і 24 поети з різних куточків України стали авторами збірки "три_літ_ри".

Оформленням та редагуванням книги займалась Аня Яблучна. Саме оформлення, певно, є найбільш цікавим моментом збірки. По-перше, книга складається із трьох розділів (одне із пояснень назви). По-друге, використано три основних елементи: банка (як символ буденності та простоти), квіти – прекрасність та унікальність кожного автора та його віршів, та прямі лінії – нескінченність і те, що об'єднує відстані. По-третє, всі ілюстрації (різноманітні квіти) – це не просто малюнки, а справжні засушені квіти, проскановані й оброблені у графічному редакторі. Як зазначає сама Аня Яблучна, майже кожна квітка підбиралася окремо до автора віршів, враховуючи стиль та манеру його письма.

Ще один цікавий момент виходу у світ цієї книги – піар-кампанія. "Рекламний янгол" проекту – Аліна Ольхович провела надзвичайну рекламу у соціальних мережах. Особливо активно підтримували ініціативу користувачі української спільноти Твіттер. Таким чином було зібрано більше 10 тисяч гривень і здійснено книгомрію.

Перша презентація збірки вже відбулася у Луцьку.

Презентувати збірку у Рівному приїдуть ініціатори проекту – Аня Яблучна та Аліна Ольхович. Також відбудуться поетичні читання, на яких можна буде почути поетів з Рівного, Луцька та Львова.

Серед авторів збірки є й учасники команди "Література.РВ", які й займаються організацією заходу у м. Рівне.

22 листопада о 18:00 – в суботу – можна буде послухати вірші Марка Оплачка, Аліни Ольхович, Ані Невірковець, Ані Яблучної, Вікторії Бруцької, Павла Щепана, Тетяни Регешук, Елліни Форманюк, Анастасії Бачук та інших поетів.

Також під час заходу у глядачів буде змога придбати збірку та самим переконатися в її якості та унікальності.

Організатори зазначають, що "три_літ_ри" є прикладом наполегливості, що так чи інакше призведе до досягнення поставленої мети. Саме тому варто проводити подібні презентації у різних містах, аби молоді люди вірили у власні можливості, навіть якщо на перший погляд це здається нереальним.

Про це повідомляє прес-служба "Література.РВ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.