"Санком-Рівне" завищив тариф на вивезення сміття

Рівненське відділення Антимонопольного комітету у червні минулого року оштрафувало ТОВ "Санком-Рівне" на 68 тис. грн за нарахування плати за вивезення твердих побутових відходів мешканцям Рівного за завищеним тарифом.

Про це свідчить постанова Вищого адміністративного суду від 30 жовтня, повідомляють "НАШІ ГРОШІ".

АМКУ встановило, що фірма з червня 2012 року, не попередивши мешканців, здійснила нарахування за вивезення побутових відходів для багатоквартирних будинків по тарифу 6,66 грн на одну людину в місяць, тоді як цей тариф мав становити 5,36 грн.

АМКУ дійшов висновку, що ТОВ "Санком-Рівне" зловжило своїм монопольним становищем на ринку вивезення твердих побутових відходів, встановивши такі ціни, які неможливо було б встановити за умов існування конкуренції.

Рівненська міськрада і ТОВ "Санком-Рівне" уклали договір на здійснення у межах території Рівного збирання, вивезення спеціально обладнаним для цього транспортом та захоронення побутових відходів у червні 2011 року.

Засновником ТОВ "Санком-Рівне" є ТОВ "Санком-Львів", директором – позафракційний депутат Рівненської міськради Святослав Євтушенко.

Засновниками фірми "Санком-Львів" є фірма "Лугор-Естаблішмент" (Ліхтенштейн), компанія "Диллон Системз Лтд" (Сейшели) і Сергій Естремський, який у 2010 році балотувався від "Батьківщини" до Львівської міської ради.

До 2008 року фірма "Санком-Львів" мала назву "Грінко-Львів". Тоді 51% статуту фірми належав ВАТ "Грінко", а решта – фірмі "Лугор-Естаблішмент" і Сергієві Естремському. Засновниками "Грінко" були Олександр Грибан і Віктор Ржоткевич, який у 2010-2011 рр. очолював державну компанію "Укрекокомресурси". За час його перебування на посаді компанії з групи "Грінко" виграли тендери ДП "Укрекокомресурси" на суму 58,32 млн грн.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.